1. Kas yra slapukai ir kam juos naudojame?

Slapukai – tai nedidelės teksto rinkmenos, kurias svetainė išsaugo jūsų įrenginyje, kai joje apsilankote. Teksto rinkmenoje yra informacijos, kurią interneto serveris gali perskaityti kitą kartą jums apsilankius toje pačioje svetainėje. Slapukai yra naudingi dėl kelių priežasčių, pvz., jie padeda prisiminti jūsų vartotojo vardą arba jūsų pasirinktus kalbos parametrus.

 

2. Kokius slapukus mes naudojame ir kaip ilgai juos saugome?

Naudojame šiuos slapukus:

  • pll_languagekalbos pasirinkimo slapukai įsimena Jūsų pasirinktą kalbą (funkcinis slapukas). Slapuko galiojimo terminas – 1 metai.
  • __tawkuuid – šis slapukas naudojamas rinkti informacijai apie tai, kaip Jūs sąveikaujate su tiesioginio pokalbio (chat) funkcija svetainėje (funkcinis slapukas). Slapuko galiojimo terminas – 6 mėnesiai.

 

3. Kaip galite pakeisti slapukų naudojimą?

Jūs galite peržiūrėti esamus slapukų nustatymus savo interneto naršyklėje. Jei pageidaujate, galite pakeisti slapukų naudojimo nustatymus pakeisdami savo naršyklės nustatymus tokiu būdu atsisakydami slapukų saugojimo savo įrenginyje. Gali pasitaikyti atvejų, kad dėl to kai kuriose svetainėse naršymas sulėtės arba patekimas į kai kurias svetaines taps ribotu.

Sužinoti apie internetinę reklamą naršyklėje ir privatumą bei valdyti susijusius nustatymus, galite, pvz., pasinaudodami „Your Online Choices“ paslauga. Naudodamiesi šia paslauga galite uždrausti arba leisti reklamas visoms arba atskiroms įmonėms. Naršyklės nustatymuose bet kuriuo metu galite išjungti slapukus.

 

4. Kaip mes tvarkome asmens duomenis?

Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą ir jūsų, kaip duomenų subjekto teises, galima rasti mūsų privatumo pranešime čia.