Ledai – privalomas meniu punktas tiek mažose, jaukiose kavinėse, tiek solidžiuose restoranuose. DAYTON tiekia plataus spektro ledų ir šerbetų gaminimo sprendimus: kompaktiškus ir mobilius ledų ir šerbetų aparatus arba didelio pajėgumo itin kokybiškų gelato gaminimo įrangą.

Minkštų ledų gaminimo aparatai

Minkštųjų ledų aparatai skirti kreminiams, puriems, lengvai ir greitai dozuojamiems ledams pagaminti. Tai itin dažnas kavinių ir greitojo maisto užkandinių pasirinkimas. Galime pasiūlyti įvairų minkštųjų ledų gamybos įrangos asortimentą – nuo mažų ir kompaktiškų vieno skonio ledų aparatų, tinkamų vasaros ar mobiliai prekybai, iki itin našių, keletą skonių ir miksų išgaunančių, ilgaamžių stacionarių aparatų toms maitinimo įstaigoms, kurios planuoja nuolatinę paklausą.

Šerbeto aparatai

Įvairios šerbetų spalvos traukia ir vaikų, ir suaugusiųjų akį bei garantuoja augančią klientų paklausą. Vieno ir kelių skonių šerbeto aparatai – kompaktiški, patogūs transportuoti, lengvai prižiūrimi bei užtikrina greitą klientų aptarnavimą.

Mišiniai ledų ir šerbetų gamybai

Parinkome kokybę garantuojantį tiekėją su įspūdinga skonių gama. Kokybiškiems ledams ir šerbetams – net iš Italijos plačiai pasaulyje pripažinto gamintojo Comprital mišiniai: minkštųjų ledų, gelato, šerbeto, šaldyto jogurto skonių įvairovė įtiks net išrankiausiems. Jūsų klientai grįš smaguriauti vėl ir vėl.

Ugolini-logo
comprital

Neradote tinkamo sprendimo? Kreipkitės ir mūsų konsultantai pagelbės !


Milda Šuminaitė
Pardavimų projektų vadovė
Mob. +37068250140