„Dayton” išmanome „HoReCa” (viešbučių, restoranų ir viešojo maitinimo) sektoriaus iššūkius ir reikalavimus, todėl siūlome platų nerūdijančio plieno įrangos sprendimų asortimentą, sukurtą atsižvelgiant į specifinius šios pramonės šakos poreikius.

Mūsų nerūdijančio plieno įranga gaminama iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad būtų užtikrinta, jog ji atlaikys profesionalios virtuvės aplinkos iššūkius ir tarnaus ilgai. Turime įrangos, tinkamos visiems „HoReCa” sektoriaus aspektams — nuo maisto ruošimo ir laikymo iki gaminimo ir svėrimo.

Mūsų standartinės įrangos asortimentą sudaro tokie gaminiai kaip nerūdijančio plieno plautuvės, darbo stalai ir lentynos. Taip pat siūlome pagal užsakymą sukurtą nestandartinę įrangą, pavyzdžiui, komercinės virtuvės gaubtus, šaldymo įrenginius ir plautuves. Mūsų nestandartinė įranga sukurta atsižvelgiant į konkrečius klientų poreikius, pradedant unikaliais matmenimis ir konstrukciniais sumetimais, baigiant specializuotomis funkcijomis ir aksesuarais.

Didžiuojamės galėdami savo klientams pateikti ne tik funkcionalią, bet ir estetišką įrangą. Pritaikome gaminius prie jūsų verslo vaizdinės tapatybės. Suprantame, kad HoReCa sektoriuje įranga turi būti ne tik patvari ir efektyvi, bet ir gerai atrodyti.

Įmonėje įsipareigojame savo klientams teikti aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno įrangą, kuri būtų sukurta taip, kad tarnautų ilgai. Mūsų įranga gaminama pagal pramonės standartus ir taisykles, užtikrinant atitiktį ir saugumą. Taip pat siūlome nuolatinės techninės priežiūros ir remonto paslaugas, kad jūsų įranga visada būtų geriausios darbinės būklės.

Mūsų nerūdijančio plieno įrangos sprendimai puikiai tinka viešbučiams, restoranams, maitinimo įmonėms ir kitoms HoReCa sektoriaus įmonėms. Siūlome platų paslaugų spektrą, įskaitant projektavimą, gamybą, montavimą ir paleidimą, taip pat techninę priežiūrą ir remontą. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie tai, kaip mūsų nerūdijančio plieno įrangos sprendimai gali būti naudingi jūsų HoReCa verslui. Esame pasirengę padėti jums patenkinti jūsų įrangos poreikius ir užtikrinti, kad jūsų virtuvė veiktų sklandžiai ir efektyviai.