Apie mus
Jau 100 metų teikiame paslaugas ir maisto sektoriaus sprendimus, kuriuos vertina mūsų klientai.
„Dayton Group” yra tarptautinė šeimos valdoma įmonė, teikianti aukščiausios kokybės įrangą pramoninėms virtuvėms, kavinėms ir barams, greito maisto restoranams, parduotuvėms, prekybos centrams, gamybos, sandėliavimo ir pardavimo patalpoms.

 

Savo veiklą pradėjome 1923 m. kaip svarstyklių importuotojai Helsinkyje. Po kelerių metų „Dayton” įsigijo, įdiegė ir aptarnavo mašinas.
Turime keletą filialų Latvijoje, Estijoje, Lietuvoje ir Suomijoje ir teikiame visą paslaugų spektrą, pradedant nerūdijančių svarstyklių gamyba ir priežiūra ir baigiant reprezentacinių gaminių pardavimu. Patyrusių inžinierių ir gamybos darbuotojų dėka turime tvirtą praktinę patirtį šioje srityje ir galime savo klientams pasiūlyti tai, kas geriausia.

 

Mūsų vertybės

Kultūrinis pagrindas, kuriuo grindžiama mūsų grupės veikla.
Pasitikėjimas žmonėmis: norime būti žinomi dėl puikių žmonių, todėl didžiuojamės, kad mūsų komandą sudaro 110 pramonės ekspertų, kurie tiksliai žino, ko reikia jūsų objektui, todėl galite būti tikri, kad gausite aukščiausios kokybės gaminius. Kaip pasitikime savo kolegomis, taip pasitikime ir savo klientais. Tikime, kad su klientais galime užmegzti ilgalaikius santykius, pagrįstus abipusiu pasitikėjimu ir pagarba.
Visiškas įsipareigojimas teikti paslaugas: norime būti žinomi tuo, kad visada laikomės savo pažadų.. Štai kodėl turime didelių klientų, kurie mumis pasitiki.
Tvarus pelnas: norime būti žinomi kaip finansiškai patikima įmonė.

 

Palaikykime ryšį!
Ar jau sekate mus LinkedIn ir Facebook? Ten dalijamės savo įmonės gyvenimu bei atnaujinimais ir kviečiame stebėti, kaip mums sekasi!