techninis aptarnavimas

Patikėkite virtuvės ir prekybinės įrangos priežiūrą DAYTON ir Jūsų įsigyta įranga veiks ilgai bei nepriekaištingai. Mūsų specialistai – nuolat šį darbą atliekantys profesionalai, reguliariai dalyvaujantys mokymuose ir įgytas žinias pritaikantys kasdieniame savo darbe.

DAYTON techninio aptarnavimo padaliniai išsidėstę didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Subalansuotas profesionalių komandų skaičius kiekviename regione užtikrina greitą ir patikimą reagavimą į iškvietimus.

Šiuolaikinėse virtuvėse įrengta didelio našumo profesionali, brangi įranga, o jei ji tam tikrą laiką nenaudojama, ji virsta paprasčiausiu nuostoliu, kurį galima palyginti su pačios įrangos kaina. Kompetentingas remontas ir laiku atliekama techninė priežiūra yra veiksminga apsauga nuo tokių nuostolių.

Dayton aptarnavimo skyriuje dirba patyrę ir kvalifikuoti specialistai, turintys didelę praktinę įrangos surinkimo, montavimo ir prijungimo patirtį. Mūsų specialistai atlieka profesionalios virtuvės įrangos montavimo darbus pagal visus ES reikalavimus ir taisykles.

Specializuojantis profesionalios virtuvės įrangos remonto srityje, mūsų servisas sukūrė ir sėkmingai taiko veiksmingus remonto, priežiūros ir diagnostikos metodus bei technologijas. Įrangos remontas atliekamas arba technikos meistrui atvykus į kliento objektą, arba Dayton aptarnavimo centre. Visų rūšių remontui suteikiama garantija pagal sutartį.

Greito ir kokybiško remonto pagrindas — profesionali ir išsami įrangos diagnostika. Mūsų meistrai turi didžiulį žinių ir patirties bagažą, gali atlikti bet kokio sudėtingumo įrangos diagnostiką, remdamiesi gautais duomenimis pateikti reikiamas įrangos eksploatavimo, priežiūros ir remonto rekomendacijas.

Atminkite, kad įrangos veikimo be sutrikimų trukmė priklauso nuo naudojimo, priežiūros ir aptarnavimo sąlygų. Laiku kreipdamiesi į techninės priežiūros atstovą arba konsultuodamiesi su juo, išvengsite avarinio įrangos gedimo arba sumažinsite techninės priežiūros apimtis.