Maisto sprendimų verslui įmonė Dayton Group didžiuojasi švęsdama savo 100-ąsias metines. Jau šimtmetį esame iš šeimos verslo kilusi kompanija su ilgomis tradicijomis. Aptarnaujame restoranų ar pramoninių virtuvių, kavinių ir barų, greito maisto restoranų, parduotuvių, prekybos centrų, gamybinių, sandėliavimo ir prekybos patalpų klientus Lietuvoje ir užsienyje.

Mūsų kelionė prasidėjo 1923 m., kai įkūrėjas Leino Molander nusprendė sukurti įmonę Helsinkyje, importuodamas „Dayton” prekės ženklo svarstykles ir Ohio valstijos, JAV.

Bėgant metams, mes ir toliau vystėmės, plėtėmės ir prisitaikėme prie besikeičiančių klientų ir poreikių rinkos iššūkių. Po 1990-ųjų depresijos bendrovė patyrė sunkumų. Jerker Molander, įmonės įkūrėjo anūkas, pradėjo vadovauti šeimos įmonei. Investavome į naujausias technologijas ir įrangą, subūrėme aukštos kvalifikacijos ir atsidavusių specialistų komandą.

Šiandien didžiuojamės galėdami pasiūlyti platų standartinių bei nestandartinių nerūdijančio plieno gaminių asortimentą, įskaitant stalus, stelažus, indaploves ir kt. Mūsų gaminiai naudojami įvairiose pramonės šakose, įskaitant viešojo maitinimo, prekybos centrų, degalinių bei medicinos.

Švęsdami savo 100 metų jubiliejų dėkojame klientams, partneriams, darbuotojams ir grupės nariams. Taip pat laukiame kitų 100 metų, nes ir toliau sieksime tobulumo ir naujovių visame, ką darome.

Naudodamiesi proga, norėtume padėkoti visiems, kurie buvo ir yra mūsų kelionės dalis. Už dar daug metų sėkmės!