Virtuvės įranga

Visiškai išbaigti HoReCa ir profesionalios virtuvės sprendimai

Į virtuvę mes žvelgiame kompleksiškai. Patarsime Jums kaip įrengti įvairaus dydžio, funkcionalumo, estetinio vaizdo virtuves priklausomai nuo jūsų veiklos pobūdžio ir turimo biudžeto. Nuo pradinio projekto iki visiško parengimo naudoti sukomplektuosime bet kokios maitinimo įstaigos arba maisto gamybos cecho virtuvę, pasiūlydami maisto ruošimo ir gamybos įrangą, baldus ir smulkiąją techniką. Suteiksime virtuvės įrangai garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. 

 • Dujinė viryklė

  Maisto gamybos įranga

  Bet kokių išmatavimų karštosios virtuvės linijos įranga iš pripažintų gamintojų: įvairiems restoranų tipams, dydžiams, koncepcijoms. Klasikiniai sprendimai, be kurių neapsieina nei viena virtuvė, ir įranga išrankiesiems. 

  Plačiau
 • Pramoninis mėsos apdorojimas

  Maisto apdorojimo įranga

  Virtuvėje – kaip namie. Maisto gamyba prasideda nuo produktų laikymo, jų apdorojimo ir paruošimo gamybai. Tačiau kiekiai ir tempas – pramoniniai. Todėl kiekviename žingsnyje DAYTON turi sprendimą: maisto aprodojimo procesas turi būti greitas, patogus, profesionalus, tausojantis išteklius.

  Plačiau
 • Krosnys ir griliai

  Krosnys ir griliai

  Maisto kepimas krosnyse ir griliuose – populiarus mažmeninės prekybos parduotuvių, greitojo maitinimo įstaigų ar restoranų sprendimas. Įvairūs kepimo režimai, dideli kepamo maisto kiekiai, greitas kepimas, patogus maisto pakrovimo ir išėmimo procesas, vizualiai patrauklus, sveikai paruoštas maistas – visa tai siūlo mūsų atstovaujami krosnių ir grilių gamintojai.

  Plačiau
 • Šaldymo baldai ir įranga

  Šaldymo baldai ir įranga

  Maisto kokybės užtikrinimas - svarbi užduotis maisto gamybos, prekybos maistu ir viešojo maitinimo sektoriuose. Dedame visas pastangas, kad jis būtų deramai atvėsintas ar sušaldytas. Visi sprendimai saugomo, ruošiamo ar jau paruošto maisto šviežumui išlaikyti. 

  Plačiau
 • Plovimas ir higiena

  Plovimas ir higiena

  Indų plovimas - neatsikiriamas maitinimo įstaigos darbo etapas. Puikiai išmanome, kokius klausimus sprendžia restorano valdytojai ir personalas: dideli, tačiau dienos bėgyje nevienodi indų kiekiai, patogumas judant virtuvėje, pakraunant ir iškraunant, energijos resursų tausojimas. Pasiūlysime greitų, taupių, įvairiam kiekiui tinkamų indų plovimo sprendimų.

  Plačiau
 • Priežiūra ir priedai

  Priežiūra ir priedai

  Virtuvės įrangai reikia specialių priežiūros priemonių, higienai palaikyti - profesionalių valiklių. Vakumuojant, pakuojant, parduodant maistą - pakavimo medžiagų ir maišelių. Patogiam Jūsų darbuotojų darbui - specialiai pagamintų pirštinių. Mėsininkams - profesionalių įrankių ir apsaugą garantuojančių prijuosčių bei pirštinių. Mes rūpinamės, kad viską gautumėte iš vienų rankų. 

  Plačiau
 • Ekonominės klasės virtuvės įrangos gamintojas, pripažintas tarp mūsų klientų dėl aukšto kainos ir kokybės santykio.

  www.bertos.com
 • Aukščiausios klasės ir funkcionalumo svėrimo kategorijos prekės ženklas, teikiantis kompleksinius svėrimo, pjaustymo, kokybės tikrinimo ir automatinio broko šalinimo, ženklinimo, informacijos skleidimo ir duomenų valdymo sprendimus maisto pramonei, mažmeninei prekybai, gamybai ir logistikai.

  www.bizerba.com
 • Aukštos kokybės šaldytuvų maisto ir HoReCa pramonei gamintojas. 

  www.desmon.it
 • Italų gamintojas, kurio specializacija - HoReCa ir pramonei skirtos įvairaus tipo ir pajėgumo indaplovės. Dėl siauros specializacijos tik indų plovimo įrangoje šis gamintojas gali pasiūlyti tiek populiarius tradicinius indų ir įrangos plovimo sprendimus, tiek inovatyvias technologijas ar netradicinį požiūrį į indų plovimą.

  www.dihr.com
 • Peilių, geležčių, rankinių kaulų pjūklų, pirštinių ir prijuosčių mėsininkams gamintojas. 

  www.eicker.com
 • Plačiausios profesionalios virtuvės įrengimo galimybės: visa virtuvės įranga, baldai, smulkioji elektronika, įrankiai bet kokiam restoranui gali būti tiekiama iš vieno gamintojo. Vizualinis nuoseklumas, suderinti moduliai, inovatyvių ir klasikinių sprendimų dermė, pajėgumo ir gabaritų įvairovė.

  https://professional.electrolux.com
 • Premium kokybės, didelio pajėgumo krosnių ir konvekcinių krosnių gamintoas: mėsai, kepiniams, kitiems produktams. Skirti restoranams ir mažmeninės prekybos įmonių pagrindinėms virtuvėms. 

  www.eloma.com
 • Mėsos apdirbimo, maisto gamybos ir šaldymo įrangos gamintojas, žinomas dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. Platus klientų pamėgtos tešlos maišymo, pjaustymo, mėsos malimo, smulkinimo, pjaustymo įrangos pasirinkimas. 

  www.famaindustrie.com
 • Rotacinių ir panoraminių grilių bei prekybos vitrinų gamintojas, kurio filosofija - "Gražiai pateiktas maistas padeda parduoti". Aukščiausia kokybė, patogumas darbuotojams ir klientams, netikėti sprendimai. 

  www.frijado.com
 • UAB "Dayton" pagal užsakymą gaminamos nitrillinės ir vinilinės pirštinės darbui su maistu. 

 • Pripažintas pakavimo ir vakumavimo sprendimų gamintojas, taikantis patikrintas laiko technologijas ir inovacijas tam, kad mažos ir vidutinio dydžio įmonės gautų patikimus, nesudėtingai valdomus, patrauklios kainos gaminius. Nuo nedidelių, mobilių pakavimo ir vakuumavimo aparatų iki konvejerinių linijų didesnio masto gamybai.

  http://www.henkovac.nl
 • Skiltelinio ledo generatorių gamintojas. Vokiška kokybė ir atsakingas požiūris į aplinką: generatoriuose naudojami tik natūralūs šaltnešiai.

  www.higel-kaeltetechnik.de
 • Įvairios paskirties ledo generatorių gamintojas: prekybai, pramonei, barams. Efektuvūs, patikimi, į poreikių įvairovę orientuoti sprendimai. 

  http://hoshizaki-europe.com
 • Šaldymo ir šildymo įrangos (stalų, dėžių, vitrinų) gamintojas, siūlantis kokybiškus produktus už priimtiną kainą. 

  http://www.inoxbaltic.ee
 • Dėl aukštos kokybės ir patogumo pripažinimo sulaukusių lietinių keptuvių gamintojas. 

  www.krampouz.com
 • Viskas, ko gali prireikti mėsai patikrinti, atkirti, sumalti, susmulkinti, supjaustyti, sukapoti ar kitaip apdoroti. Koneteollisuus Oy (KT), gamintojas iš Suomijos, tam siūlo atskirus įrengimus arba integruotas mėsos linijas, kuriose nuo ant kaulo esančio mėsos gabalo atskirs, susmulkins, supjaustys, pasvers, įpakuos ar kitaip apdoros pardavimui ar gamybai ruošiamą mėsą.

  www.koneteollisuus.fi
 • Vokiečių gamintojo Mado prekės ženklas garantuoja, kad bet kokia įranga klientą pasiekia praėjusi daugybę kokybės testų ir naudojimo sąlygų eksperimentų. Mėsos atskyrimo nuo kaulų, kalų ir mėsos pjaustymo, didelių kiekių mėsos malimo, kapojjimo, purinimo, maišymo, apdorojimo sprendimai konvejerinei gamybai.

  www.mado.de
 • Mėsos pjaustymo, smulkinimo, kito paruošimo gamybai sprendimai, patikimi visomis prasmėmis: ilgai tarnaus, nerūdys, užtikrins pasirinktą tekstūrą, greitį ir kiekį, porcijų dydį ir formą. Įranga naši, patogi ir saugi darbuotojams. Mainca – jau antros kartos šeimos verslas, puoselėjamas su didele meile ir atsakomybe.

  http://mainca.com
 • Siauros specializacijos anglinių krosnių ir barbekiu gamintojas, dešimtmečius tobulinęs krosnių technologijas ir galintis įgyvendinti bet kokius individualius užsakymus. 

  http://www.piracharcoalovens.com
 • JAV kompanija, besispecializuojanti išimtinai maisto pjaustymo ir sulčių spaudimo sprendimuose – tam, kad maisto apdorojimas ir pateikimas būtų kuo greitesnis, kokybiškesnis, saugesnis. Ekspertų – didmenininkų, konsultantų, virtuvės darbuotojų – apklausos rodo, kad Robot Coupe pripažįstamas kaip geriausias prekės ženklas savo klasėje.

  www.robot-coupe.com
 • Šaldytuvų, šaldymo dėžių, kitos šaldymo įrangos gamintojas, daug dėmesio skiriantis technologijoms, ekologijai, dizainui. 

  www.sagispa.it
 • Ledo generatoriai įvairioms ledo formoms išgauti: dekoratyvios - barams, klasikinės - maisto vėsinimui, pateikimui vitrinose, transportavimui. 

  http://www.scotsman-ice.it
 • Maisto pakavimo, pakuočių sandarinimo, vyniojimo, įrankių sterilizavimo sprendimai nedidelėms ir vidutinėms įmonėms už priimtiną kainą. 

  www.valko.com

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos