Tikrinimo įranga

Pramoninis rentgenas itin tiksliai leidžia identifikuoti akmens, stiklo, metalo ar kitus didesnio tankio svetimkūnius gaminamoje maisto produkcijoje, taip pat tikrinti maisto produkcijos sudėties atitiktį nustatytiems parametrams.

Atliekamas dinaminis tikrinimas – produkcijos priemaišos fiksuojamos jai judant konvejeriu, todėl nereikia atskiro defektavimo etapo gamyboje. Gali būti su automatinio broko šalinimo funkcija. 

 

  

 

Metalo detektoriai leidžia nustatyti geležies ir kitų metalų priemaišas gaminamoje produkcijoje. Gali būti integruoti į kompleksinę svėrimo ir ženklinimo sistemą. Dėl keleto naudojamų dažnių metalo detektoriai pasižymi itin dideliu jautrumu, nustato priemaišas pagal suprogramuotus parametrus arba pagal Maisto saugumo valdymo sistemų (Food safety management systems,  HACCP, IFS and BRC) reikalavimus. Gali būti su automatinio broko šalinimo funkcija. 

 

 

 

Video tikrinimo sistema (vaizdo atpažinimo sistema) leidžia nustatyti etikečių ir pakuotės atitiktį pasirinktiems reikalavimams. Fiksuojama, ar pakuotė paženklinta derama etikete, tikrinama etiketės informacija, brūkšninio kodo nuskaitomumas, galiojimo data, dangtelio arba pakuotės sandarumas. Gali būti su automatinio broko šalinimo funkcija. 

 

 

 

 Skirtingų darbo vietų informacija valdoma iš vieno programinio branduolio.

  • Aukščiausios klasės ir funkcionalumo svėrimo kategorijos prekės ženklas, teikiantis kompleksinius svėrimo, pjaustymo, kokybės tikrinimo ir automatinio broko šalinimo, ženklinimo, informacijos skleidimo ir duomenų valdymo sprendimus maisto pramonei, mažmeninei prekybai, gamybai ir logistikai.

    www.bizerba.com

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos