Programinė įranga

Svėrimo ir ženklinimo sistemų lyderė Bizerba klientams siūlo programinę įrangą Brain2 didelėms maisto gamybos procesus valdančioms įmonėms. Programinė įranga leidžia fiksuoti ir vertinti bendrą įrangos efektyvumą (OEE, overall equipment effectiveness). Brain2 sprendimas apjungia duomenų (įeigos) padavimą automatinėms svarstyklėms, pagrindines formules, eiliškumo, dozavimo ir maišymo instrukcijas, automatinį proceso ir išeigos (kaštų) fiksavimą. Brain2 gali būti integruota į aukštesnio lygmens ERP sistemų valdymą.

 

 

 

 

Bizerba Retail Software skirta parduotuvėms, fiksuojančioms, analizuojančioms ir skleidžiančioms informaciją pardavimo linijoje. Iš vieno programinio branduolio galima nukreipti reklamos ir informacijos srautus, rinkti informaciją apie parduodamus produktus, kiekius, analizuoti vartotojų elgseną.

 

 

  • Aukščiausios klasės ir funkcionalumo svėrimo kategorijos prekės ženklas, teikiantis kompleksinius svėrimo, pjaustymo, kokybės tikrinimo ir automatinio broko šalinimo, ženklinimo, informacijos skleidimo ir duomenų valdymo sprendimus maisto pramonei, mažmeninei prekybai, gamybai ir logistikai.

    www.bizerba.com

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos