Pramoninės svarstyklės

Pramoninės laboratorinės svarstyklės: Platforminės, kraninės, mobilios svarstyklės, naudojamos gamyboje. Dinaminio judančių transporto priemonių, krovinių svėrimo platformos.

Pramoninės svarstyklės lengvai prižiūrimos, tinkamos naudoti maisto gamyboje. Atskiri modeliai yra atsparūs netipinėms sąlygoms, pavyzdžiui, drėgmei, temperatūrų pokyčiams, cheminiam poveikiui.

Automatinės svarstyklės sveria produkciją, judančią konvejeriu. Dinaminis svėrimas leidžia išvengti atskiro proceso gamyboje ir užtikrina produkcijos atitiktį svorio reikalavimams arba įvertina faktinį svorį. Duomenys kaupiami ir prieinami skaitmeninėje arba popierinėje formoje, integruojami į įmonės informacines sistemas.

Automatinės svarstyklės gali būti papildytos produkcijos tikrinimo ir broko šalinimo sistemomis ir/arba ženklinimo funkcijomis iš bet kurios produkto padėties, parenkant pageidaujamą formatą, užrašą ir kitus parametrus.

Integruoti svėrimo ir IT sprendimai suteikia galimybę valdyti informaciją iš skirtingų darbo vietų viename programiniame branduolyje.

Tinkamos pramonės, logistikos, siuntų išvežiojimo įmonėms.

 

Svėrimo įrangos komponentai. 

Papildomi ekranai (displėjai) montuojami tam, kad informacija būtų matoma iš keleto darbo vietų. Paprastai jie yra didesnių gabaritų, atsižvelgiant į tai, kad duomenys stebimi per atstumą. 

Įvairaus veikimo principo svorio jutiklius rekomenduojame klientams, kuriems netinka standartiniai sprendimai: stambiagabaričiams kroviniams, kroviniams, sveriamiems transporte arba didelėse talpose. Svorio jutikliai montuojami ant kliento talpų ar platformų ir, sujungti į vieną svėrimo sistemą, įvertina stabilaus arba judančio krovinio svorį bei gabaritus. Esant poreikiui, informacija gali būti iš karto įrašoma ir siunčiama saugojimui arba apdorojimui, taip išvengiant suvedimo paklaidų ir efektyviau automatizuojant procesą. Svorio indikatoriai parduodami ir kaip atskiros svėrimo įrangos detalės. 

 • Aukščiausios klasės ir funkcionalumo svėrimo kategorijos prekės ženklas, teikiantis kompleksinius svėrimo, pjaustymo, kokybės tikrinimo ir automatinio broko šalinimo, ženklinimo, informacijos skleidimo ir duomenų valdymo sprendimus maisto pramonei, mažmeninei prekybai, gamybai ir logistikai.

  www.bizerba.com
 • Aukštą vertę už priimtiną kainą siūlantis itin plataus spektro svėrimo sprendimų gamintojas: prekybos, pramonės, medicininės svarstyklės, svėrimo kompenentai, elektronika ir programinė įranga. 

  www.diniargeo.com
 • Aukštos kokybės plataus spektro svėrimo sprendimų gamintojas, atsižvelgiantis į kiekvieno sektoriaus - prekybos, pramonės, medicinos - poreikius. 

  https://www.soehnle-professional.com
 • Visos mūsų parduodamos svarstyklės turi metrologinę OIML patikrą. 

  https://www.oiml.org

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos