Svėrimas ir ženklinimas

Ekspertiškumas komercinio ir pramoninio svėrimo srityse

Drauge su atstovaujamais gamintojais siekiame, kad svėrimas taptų integruota įmonės procesų valdymo ir apskaitos funkcija: pažangūs ir tikslūs sprendimai vienu metu leidžia sverti, pakuoti, kontroliuoti kokybę, apskaityti kaštus, spausdinti etiketes, kaupti ir apdoroti informaciją. Daugiafunkcijinės prekybinės ir pramoninės svarstyklės plačiai pritaikomos ne tik mažmeninei prekybai, bet ir gamybai, sandėliavimui, logistikai, paštui. Teikiame montavimo ir valdymo programavimo paslaugas. Visos svarstyklės turi metrologinę OIML patikrą. 

 

 • Prekybinės svarstyklės

  Prekybinės svarstyklės

  Pasverti, aspkaičiuoti, įvertinti – šios paprastos svarstyklių funkcijos šiandien yra viena sudėtingiausių prekybinės įrangos dalių. Integruojamos į IT sistemas, valdomos iš vieno centro, pakuojančios, spausdinančios etiketes, apskaičiuojančios, informuojančios klientus ir darbuotojus – prekybinės svarstyklės jau seniai išaugo vien tik iš svėrimo užduočių.

  Plačiau
 • Pramoninės svarstyklės

  Pramoninės svarstyklės

  Kai tenka dirbti su dideliais, nestandartinių gabaritų krovinių srautais, kuriuos reikia atvežti, pakelti, pasverti, kai darbo sąlygos nėra įprastos dėl aukštos ar žemos temperatūros, drėgmės, cheminės oro sudėties, galime Jums pasiūlyti geriausių pasaulio gamintojų pramoninių svarstyklių sprendimus.

  Plačiau
 • Tikrinimo įranga

  Tikrinimo įranga

  Integruoti svėrimo, kokybės ir atitikties tikrinimo ir IT sprendimai užtikrina gamybos kontrolę: gamybos ar kito proceso metu nustatomas gaminio svoris, svetimkūniai, atitiktis kokybės reikalavimams, pakuotės sandarumas, automatiškai šalinamas brokas, visa informacija apdorojama ir siunčiama analizei. 

  Plačiau
 • Programinė įranga

  Programinė įranga

  Kaštų, procesų, produkcijos duomenų rinkimui, apdorojimui ir valdymui – patikimi mūsų partnerių sprendimai.

  Plačiau
 • Aukščiausios klasės ir funkcionalumo svėrimo kategorijos prekės ženklas, teikiantis kompleksinius svėrimo, pjaustymo, kokybės tikrinimo ir automatinio broko šalinimo, ženklinimo, informacijos skleidimo ir duomenų valdymo sprendimus maisto pramonei, mažmeninei prekybai, gamybai ir logistikai.

  www.bizerba.com
 • Aukštą vertę už priimtiną kainą siūlantis itin plataus spektro svėrimo sprendimų gamintojas: prekybos, pramonės, medicininės svarstyklės, svėrimo kompenentai, elektronika ir programinė įranga. 

  www.diniargeo.com
 • Aukštos kokybės plataus spektro svėrimo sprendimų gamintojas, atsižvelgiantis į kiekvieno sektoriaus - prekybos, pramonės, medicinos - poreikius. 

  https://www.soehnle-professional.com
 • Visos mūsų parduodamos svarstyklės turi metrologinę OIML patikrą. 

  https://www.oiml.org

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos