Šaldymo baldai

Profesionalumas užtikrinant šaldymą ir kondicionavimą

 

Viena pagrindinių DAYTON veiklos sričių - šaldomų baldų (angl. plug-in) gamyba. Priimame pavienius užsakymus arba integruojame salotų barus, šaldymo stalus, vitrinas į bendrą DAYTON siūlomą virtuvės ar parduotuvės įrengimo sprendimą. Vadovaudamiesi ilgamete bendradarbiavimo su HoReCa ir maisto gamybos sektoriumi patirtimi, esame sukūrę standartinių šaldymo baldų ir salotų barų modifikacijas pagal dažniausiai rinkoje pasitaikančius parametrus ir pageidavimus. 

  

Salotų barai. Švediško stalo principu patiekiamų salotų, užkandžių, gastronomijos gaminių, užpilų pateikimui – nepamainomi salotbariai. Reguliuojamas šaldymas leidžia išlaikyti pageidaujamą vėsią temperatūrą, kad maistas kuo ilgiau išliktų šviežias ir vizualiai patrauklus.

Naudojant mūsų salotų barus, turite galimybę dalį maitinimo paslaugų perkelti savitarnai, patogiai keisti ar papildyti produkciją, kas itin svarbu aptarnaujant didelius klientų srautus.

Nerūdijančio plieno eksterjeras ir vidus, miltelinio dažymo paviršius su galimybe pasirinkti spalvas. Itin atsparus ir ilgaamžis korpusas. Pasirenkamas papildomas funkcionalumas: lentynos, integruoti įrankių stovai, apšvietimas, durelių tipas, jų pozicija, ratukai. Skaidrus lakštinio stiklo gaubtas, patogus slankiojimas be trikdžių. Ergonomiškai suprojektuotos įvairaus gylio lėkštės iš nerūdijančio plieno salotoms, padažams, kitiems gaminiams. 

 


Šaldymo stalai. Įrengiant HoReCa ar maisto gamybos cecho virtuvę, dažnai rekomenduojame šaldymo stalus. Tai nepakeičiamas pagalbininkas šefui ir kitiems darbuotojams, nes tam tikros produktų kategorijos – konditerija, picų pagrindai, žuvis – turi būti gaminamos vėsiai, kad neprarastų struktūros ir svarbių maistinių savybių. Žinome, kad visą dieną prie darbo stalo praleidžiančiam darbuotojui itin svarbus patogumas. Todėl mūsų stalai ergonomiški, su funkcionaliai išplanuotomis daiktų ir ingredientų saugojimo erdvėmis, papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, produktų šaldymu. 

Sukūrėme seriją šaldymo stalų, kurie atitinka populiariausius rinkoje parametrus ir funkcijas. Specifikacijos: 

  • nerūdijantis plienas,
  • šaltnešis R290, 150 g.,
  • temperatūros režimas 0-4°C,
  • atlaiko daugiau nei 30 kg svorį,
  • ergonomiškas dizainas,
  • nuožulnios briaunos.

 

Šaldomos vitrinos.  Horizontalios ir vertikalios vitrinos gėrimams ir maisto pateikimui. Įvairiai komponuojamos, kampinės arba išilgai sienos.

Gamindami vitrinas, remiamės ilgamete patirtimi, koks pateikimo, prekių išdėstymo, durelių ar gaubtų varstymo tipas patogiausias įvairiose pardavimo įstaigose. Galite rinktis iš mūsų standartinių sprendimų, arba konsultuotis dėl tinkamiausio sprendimo jūsų patalpoms, kurį pagaminsime pagal užsakymą. 

 

Nestandartiniai gaminiai. Imamės nestandartinių užsakymų ir gaminame įvairią įrangą, kurios viena iš funkcijų - šaldymas ar vėsinimas: mėsos brandinimo kameras, laboratorines šaldymo kameras, šaldomus baseinus žuvų mailiui, žuvines vitrinas.

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos