Šaldymo baldai ir įranga

Žinodami, koks svarbus yra maisto saugojimas vėsiai ar šaltai bei jo apyvartos patogumas maisto gamybos procese, pasiūlysime Jums įvairiausių sprendimų. Šaldytuvus, šaldiklius, šaldymo dėžes, šaldymo stalus, šaldomus baldus maisto pateikimui parinksime pagal patalpų plotą, virtuvės išplanavimą, gaminamo maisto ypatumus. Prekiaujame keleto gamintojų produkcija, todėl garantuojame įvairių kainų lygių, išmatavimų, funkcionalumo ir estetinio vaizdo pasirinkimą.

Mūsų asortimento kategorijos:

Šaldytuvai ir šaldikliai, šaldymo dėžės – pritaikyti dideliems maisto kiekiams, sukurti prisitaikant prie įvairių maisto gamybos įstaigų poreikių. Parenkant šaldytuvą ar kitą šaldymo įrenginį, įvertinamas patalpų plotas ir naudojimo ypatumai – aukštis, durų skaičius, durų tipas (pavyzdžiui, permatomos). Svarbus maisto, kuris bus laikomas, tipas – mėsai, žuviai, daržovėms, gėrimams ir kitiems produktams taikomos skirtingos temperatūros sąlygos, skiriasi produktų gabaritai ir laikymo ar patogaus įdėjimo bei išėmimo principai. Pagal poreikį, pritaikomos papildomos funkcijos, pavyzdžiui, LCD ekranas, nustatymų galimybės.

Šiuolaikiniai šaldytuvai, šaldymo dėžės, šaldikliai pasižymi tolygia oro cirkuliacija, vienodu temperatūros paskirstymu, drėgmės kontrole, antibakterine danga bei kitomis savybėmis, būtinomis užtikrinant maisto kokybę ir šviežumą. Mūsų atstovaujami gamintojai daug dėmesio skiria ekonomiškam ir tvariam resursų naudojimui – šaldymo režimai išmaniai prisitaiko prie maisto kiekio, atitirpinimas bei kitos funkcijos naudojamos tik tuomet, kai automatiškai nustatomas poreikis.

Šaldomi stalai siūlomi iš itin plataus atstovaujamų gamintojų ar DAYTON standartinio asortimento, taip pat priimame užsakymus individualiai produkcijai. Picerijose, konditerijos gamyboje, dirbant su mėsa ar žuvimi stalai su šaldomu paviršiumi tampa pagrindine virtuvės darbuotojų darbo vieta, todėl jiems būtinas patogumas ir suderinamumas su kitomis funkcijomis ar įranga: šaldymo kameromis, produktų atvėsinimu, ventiliavimu, temperatūros davikliais, užraktais, ingredientų ar įrankių stovais.

Salotų barai, saladetės - puikus pasirinkimas tiems, kas prekybą ar svečių maitinimą perkelia į savitarnos ar dalinės savitarnos liniją. Juose užtikrinamas deramas temperatūros palaikymas šviežioms daržovėms, mišiniams, salotoms ar padažams, jei reikia, organinis stiklas apsaugo juos nuo aplinkos poveikio. Salotų barai tampa maitinimo vietos puošmena, nes jų išorė gali būti priderinama prie interjero, o daržovių įvairovė ar šviežumas visuomet trauks akį. Pasirinkus papildomas modifikacijas – indų, įrankių, prieskonių dėklus, spinteles, bus patogiau Jūsų darbuotojams ir klientams. Siūlome įvairių gamintojų produkciją arba gaminame pagal užsakymą.

 

Ledo generatoriai naudojami tuomet, kai maisto transportavimui, saugojimui ar pateikimui būtinas ledas. 

 • Malto ir šlapio ledo generatoriai skirti išgauti paprasčiausioms ledo formoms, naudojamoms šaldymui užtikrinti cechuose arba vitrinose.
 • Skiltelinio ledo generatoriai (angl. scale ice) gamina prabangos jausmą vitrinose suteikiantį ledą, ant kurio dėl jo baltumo produktai atrodo ryškiau ir gražiau. Tai šalčiausias pramoninis ledas, kurio gamybos būdas užtikrina, kad skiltelėse lieka vos iki dviejų procentų nesušalusio vandens, o jų plonumas ir netaisyklinga forma leidžia ilgai išlaikyti šaltą temperatūrą vitrinose ar transporte.
 • Vežimėliai ir kaupikliai ledui saugoti ir vežioti (modulinės sistemos, suderintos su parduodamais generatoriais). 

 

 

Šokiniai šaldikliai,  blast čileriai - įranga, efektyviai apsauganti produktų šviežumą ar maisto kokybę iš karto po pagaminimo. Per valandą-pusantros po pagaminimo staigiai atvėsinę arba užšaldę gaminius, apsaugosite juos nuo bakterijų dauginimosi. Staigi tolygiai paskirstoma šalto oro srovė leidžia šviežius produktus ar gaminius išsaugoti beveik nepakitusius išvaizdos ar maistinių savybių prasme. Tai visai kitoks efektas, nei įdedant produktus ar gaminius į įprastą šaldytuvą ar šaldymo kamerą. Restorano virtuvėje greitojo aušinimo ar užšaldymo įranga leidžia pasiruošti netolygiems paklausos ciklams arba dideliems renginiams, nes beveik nepastebima, kad patiekalas ar jo ingredientai buvo paveikti šaldymo. Gaminantiems maistą pardavimui per tarpininkus ar ruošiantiems gyvūninės kilmės produktus distribucijai, šokiniai šaldikliai ir aušinimo įranga leidžia tarpininkui (prekybos tinklui, restoranui) gauti aukščiausios kokybės produktus ir maistą, kuriuos jie pateiks klientams. 

 

 

 

Visada paklausime, kaip organizuojamas jūsų gamybos procesas, kokiems maisto išsaugojimo klausimams ieškote sprendimo, su kokiu maistu ir kokiais kiekiais dirbate, kokio atvėsinimo ar šaldymo pobūdžio reikia maisto paruošime ar saugojime. Atsižvelgsime į tai, kaip išplanuotos jūsų patalpos, kaip susiejamos maisto gamybos ir maisto patiekimo pardavimui linijos. Neklausime, kiek jums svarbi kokybė – mes ją garantuojame.

Mumis pasitiki: Maxima, Iki, Norfa.

 • DAYTON gamybos produkcija: standartiniai ir pagal individualius užsakymus gaminami šaldymo baldai, nerūdijančio plieno baldai, šaldymo įranga, nestandartiniai šaldymo įrenginiai.

 • Aukštos kokybės šaldytuvų maisto ir HoReCa pramonei gamintojas. 

  www.desmon.it
 • Plačiausios profesionalios virtuvės įrengimo galimybės: visa virtuvės įranga, baldai, smulkioji elektronika, įrankiai bet kokiam restoranui gali būti tiekiama iš vieno gamintojo. Vizualinis nuoseklumas, suderinti moduliai, inovatyvių ir klasikinių sprendimų dermė, pajėgumo ir gabaritų įvairovė.

  https://professional.electrolux.com
 • Skiltelinio ledo generatorių gamintojas. Vokiška kokybė ir atsakingas požiūris į aplinką: generatoriuose naudojami tik natūralūs šaltnešiai.

  www.higel-kaeltetechnik.de
 • Įvairios paskirties ledo generatorių gamintojas: prekybai, pramonei, barams. Efektuvūs, patikimi, į poreikių įvairovę orientuoti sprendimai. 

  http://hoshizaki-europe.com
 • Šaldymo ir šildymo įrangos (stalų, dėžių, vitrinų) gamintojas, siūlantis kokybiškus produktus už priimtiną kainą. 

  http://www.inoxbaltic.ee
 • Šaldytuvų, šaldymo dėžių, kitos šaldymo įrangos gamintojas, daug dėmesio skiriantis technologijoms, ekologijai, dizainui. 

  www.sagispa.it
 • Ledo generatoriai įvairioms ledo formoms išgauti: dekoratyvios - barams, klasikinės - maisto vėsinimui, pateikimui vitrinose, transportavimui. 

  http://www.scotsman-ice.it

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos