Šaldymas ir kondicionavimas

Profesionalumas užtikrinant šaldymą ir kondicionavimą

Parduotuvėje, ūkyje, gamybos ceche būtina užtikrinti nenutrūkstamą šalčio gamybą ir tiekimą, nepriekaištingą šaldymo įrenginių veikimą.  Šalčio grandinės nutrūkimas verslui neišvengiamai sąlygoja produkcijos praradimą ir nuostolius, todėl šaldymo sistemos įrengimui ir priežiūrai skiriamas ypatingas dėmesys. Tai sudėtingi inžineriniai projektai, susiję su esamais patalpos ypatumais, papildomais vėdinimo, kondicionavimo, perteklinės šilumos panaudojimo klausimais.  Puikiai žinodami, kad mūsų klientai ieško ilgalaikių, ekonomiškų, aplinkai draugiškų, ES reglamentus atitinkančių įrenginių, kuriame inovatyvią produkciją, padedame klientams pereiti prie natūralių šaltnešių, rekomenduojame ir diegiame kitus atmosferos reguliavimo sprendimus, taupias perteklinės šilumos panaudojimo sistemas.

 • Šaldymo įranga

  Šaldymo įranga

  „Šaltis“ – raktinis žodis DAYTON produkcijoje. Ar reikėtų pavienių šaldymo įrenginių, temperatūros išsaugojimo sprendimų, ar sudėtingų inžinerinių šalčio pateikimo ir užtikrinimo projektų bei priežiūros – viskas DAYTON kompetencijoje. Šaldymo agregatai, centrinio šaldymo sistemos, šaldymo kamerų durys, automatika, skydai, šaldymo baldai.

  Plačiau
 • Kondicionavimas

  Kondicionavimas

  Klientų ir personalo komfortui bei įrangos nepriekaištingo veikimo užtikrinimui: profesionalūs patarimai, kaip kompleksiškai spręsti temperatūrų ir patalpų aplinkos kokybės klausimus. 

  Plačiau
 • Nestandartiniai šaldymo įrenginiai

  Nestandartiniai šaldymo įrenginiai

  Laboratoriniam šaldymui, žuvivaisai, mėsos pramonei, virtuvei siūlome pagal užsakymą gaminamą šaldymo funkciją palaikančią įrangą. 

  Plačiau
 • Komponentai, sudedamosios dalys ir sprendimai šaldymo agregatams. Pažangiausia šalčio įrangos nuotolinės stebėsenos techninė ir programinė įranga. 

  www.carel.com
 • Plataus spektro inžinerinių sprendimų gamintojas. 

  www.danfoss.com
 • DAYTON gamybos produkcija: standartiniai ir pagal individualius užsakymus gaminami šaldymo baldai, nerūdijančio plieno baldai, šaldymo įranga, nestandartiniai šaldymo įrenginiai.

 • Komercinio šaldymo kompresorių gamintojas. 

  www.gea.com
 • Oro aušintuvų ir kitų temperatūros palaikymo sprendimų gamintojas. 

  https://www.guentner.com
 • Šilumos paskirstymo sistemų gamintojas. 

  http://www.roenest.com/

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos