Projektavimas ir instaliavimas

Profesionalumas užtikrinant šaldymą ir kondicionavimą: šaldymo sistemų projektavimas, gamyba, instaliavimas.

Daugiau nei dvidešimt metų dirbame šaldymo sprendimų srityje, esame kūrę ir diegę įvairios apimties ir kompleksiškumo projektus gamybos cechuose, prekybos centruose, ūkiuose ir kitose patalpose. Išsamiai analizuojame kliento poreikius, inžinerines galimybes, perteklinės šilumos panaudojimo galimybes, deriname šaldymo sprendimus su kondicionavimu ir ventiliavimu. Platus agregatų, šaldymo kamerų durų, PVC užuolaidų, kondicionierių, čilerių, šaldymo įrangos asortimentas leidžia mums sukurti unikalius, profesionalius, ES reikalavimus atitinkančius projektus.

Pagal jūsų poreikį parinksime ir pasiūlysime agregato tipą, galingumą. Prieš diegdami sprendimą, pateiksime  jums įrangos vizualizaciją, parametrus, sąmatą. Teikiame montavimo ir aptarnavimo paslaugas. Visą sprendimą nuo brėžinių iki šalčio jūsų patalpose gausite iš vienų rankų.

 

 Meistriškumas apdorojant nerūdijantį plieną:  nerūdijančio plieno gaminių projektavimas ir montavimas. 

Ilgametė patirtis projektuojant, gaminant, montuojant nerūdijančio plieno baldus, įrangą, kitus gaminius, glaudus bendradarbiavimas su HoReCa bei prekybos sektoriais išugdė mūsų profesionalumą ir kompetenciją. Esame lankstūs: projektuojame įprastus sektoriui gaminius pagal jūsų pageidavimus arba imamės iššūkių ir ieškome nestandartinių sprendimų.

Nerūdijančio plieno baldai projektuojami individualiai, jei reikia, derinant juos su kataloginiais DAYTON sprendimais. Parinkdami optimalią standartinių ir nestandartinių baldų kombinaciją, užtikrinsime jums greitą gamybos laiką ir gerą kainą.

Pateikiame 2D arba 3D vizualizaciją. Užsakymo įgyvendinimo laikas – 3-4 savaitės.

Visos montavimo paslaugos. Teikiame produkcijos įpakavimo transportavimui, parengimo eksportui ir muitinės procedūroms, transportavimo paslaugas.

 

Visiškai išbaigti HoReCa virtuvės sprendimai: virtuvių, maisto gamybos patalpų projektavimas ir įrengimas.

Kuriame virtuvių, restoranų, maisto gamybos patalpų projektus: parenkame maisto apdorojimo ir gamybos įrangą, suprojektuojame nerūdijančio plieno baldus maisto ir priemonių saugojimui, specialistų darbui, suplanuojame, kaip vyks visas virtuvės darbo procesas iki pat pateikimo linijos. Esame HoReCa sektoriaus žinovai, todėl įvertinsime jūsų poreikius ir konsultuosime jus apie naujausias technologijas, aplinką ir išteklius tausojančius sprendimus, higienos normas, pateiksime praktikoje ne kartą pasiteisinusius sprendimus. 

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos