Priežiūra ir priedai

Įrangos priežiūros priemonės. 

Konkrečių gamintojų rekomenduojamos jų įrangai arba universalios krosnių ir grilių priežiūros priemonės plovimui ir skalavimui. 

10 litrų talpa. 

 

 

 

 

Pirštinės

Darbui su maistu keliami griežti higienos ir saugumo reikalavimai. Jūsų darbuotojams turi būti patogu ir paprasta jų laikytis. Kad Jūsų tiekimo skyriui nereikėtų atskirai rūpintis higiehos priedais, DAYTON pagal specialų užsakymą gamina ir tiekia profesionaliam darbui su maistu pritaikytas Handy Gloves prekės ženklo pirštines: patogias, patvarias, atitinkančias visus pramoninėje virtuvėje būtinus reikalavimus, draugiškas aplinkai ir švelnias odai. 

 

Nitrilinės pirštinės

Patogios, abiem rankoms tinkančios juodos nitrilinės pirštinės be talko. Tinka maisto pramonėje, dirbant su bet kokiais, taip pat ir riebiais maisto produktais. Sudėtyje nėra latekso, pagaminto iš gamtinio kaučiuko. 100 % nitrilas.

 Vinilinės pirštinės

Patogios, abiem rankoms tinkančios vinilinės pirštinės. Patvarios ir elastingos vienkartinės pirštinės be talko, su suapvalintais rankogaliais. Sudėtyje nėra latekso, pagaminto iš gamtinio kaučiuko.

  • Atitinka EN455 ir CE reikalavimus. 
  • Pakuotės dydis – 100 vienetų dėžutėje, pardavimo partija – 10 dėžučių.
  • S, M, L, XL dydžiai. 

 

Prijuostės, įrankiai darbui su mėsa, pirštinės ir kiti priedai mėsininkams. 

Specialiai mėsininkams gaminamos prijuostės ir pirštinės iš Niroflex: nerūdijančio plieno grandys saugo nuo susižalojimų dirbant su aštriais įrankiais, tačiau nesumažina judesių patogumo. 


Pakavimo medžiagos

Universalios pakavimo ir vakuumavimo medžiagos, tinkamos maistui: folija, pakavimo popierius, plastikinės pakuotės vakuumavimui, vienkartiniai puodeliai ledams, vienkartinės stiklinės šerbetui, šiaudeliai, šaukšteliai. 

Pagal užsakymus pakavimo medžiagos gaminamos su Jūsų įmonės logotipu. 

 

 

 

 

  

 

Maišeliai prekių pakavimui ir prekybai

Ekologiški maišeliai vis labiau svarbūs šiandieniniams vartotojams - sąmoningiems, išrankiems, pasiruošusiems kasdiene elgsena prisidėti prie gamtos išsaugojimo. Prekybai skirti pagal DAYTON užsakymą gaminami maišeliai Ecobag yra pagaminti iš visiškai atsinaujinančių medžiagų, kompostuojami ir šimtu procentu biologiškai irūs. 

  • Atitinka Europos Sąjungos standartą Nr. EN 13432, reikalaujantį kuo natūralesnio ir greitesnio pakuotės suirimo po panaudojimo.
  • Tarptautinis Vinçotte OK Compost HOME sertifikatas užtikrina, kad Ecobag tinka tiek pramoniniam, tiek buitiniam kompostavimui.
  • Komposte nepalieka kenksmingų liekanų ir nesumenkina komposto kokybės.
  • Gali būti gaminami su Jūsų įmonės logotipu prekės ženklo vientisumui užtikrinti.   

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos