Prekybos įranga

Nuoširdus siekis, kad vartotojo kelionė būtų sklandi

Patenkinti ir lojalūs vartotojai, didesni pardavimai – ne atsitiktinumas. Mes analizuojame vartotojų srautus, kategorijų pateikimo koncepcijas, prekių tipus, tipinį vartotojo krepšelio dydį. Remdamiesi savo ilgamete patirtimi, planuojame vitrinas, produktų salas, lentynas, parenkame vežimėlius ir jų surinkimo priemones. Diegiame naujoves į Lietuvos rinką: skaitmeninės etiketės netrukus bus naujas proveržis logistikos ir prekybos įmonių informacijos valdyme. 

 • Vitrinos

  Vitrinos

  Šilti ir vėsiai laikomi produktai turi būti patiekti taip, kad klientą viliotų, skatintų pirkti, ir kad jam būtų patogu. Kiekvienas produktas – sava specifika. Kiekviena parduotuvė ar įstaiga – unikali situacija. Todėl mes turime tokį platų vitrinų spektrą.

  Plačiau
 • Prekybiniai vežimėliai, krepšeliai

  Prekybiniai vežimėliai, krepšeliai

  Kad vartotojas parduotuvėje jaustųsi natūraliai, ergonomiškai, susikoncentruotų į pirkinius ir net nesvarstytų, ar jo apsipirkimo patirtis buvo maloni ir lengva, lyderiaujantys pasaulio gamintojai nuolat atlieka tyrimus ir diegia inovatyvius sprendimus. Patogūs, ilgaamžiai, saugūs vežimėliai įvairioms produktų grupėms, krepšeliai, jų jungtys ir saugojimo sprendimai. 

  Plačiau
 • Prekybinės svarstyklės

  Prekybinės svarstyklės

  Pasverti, aspkaičiuoti, įvertinti – šios paprastos svarstyklių funkcijos šiandien yra viena sudėtingiausių prekybinės įrangos dalių. Integruojamos į IT sistemas, valdomos iš vieno centro, pakuojančios, spausdinančios etiketes, apskaičiuojančios, informuojančios klientus ir darbuotojus – svarstyklės jau seniai išaugo vien tik iš svėrimo užduočių.

  Plačiau
 • Skaitmeninės etikečių juostos

  Skaitmeninės etikečių juostos

  Nuo šiol visi produkto duomenys, atsargų vienetai sandėlyje, kaina ir nuolaidos per visą prekybos tinklą gali būti valdomi iš vieno taško: suvedus informaciją, ji akimirksniu pasieks sandėlius ar prekybos lentynas.

  Plačiau

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos