Plaktuvai ir sulčiaspaudės

DAYTON atstovaujami plaktuvų ir sulčiaspaudžių gamintojai orientuojasi į HoReCa sektorių, todėl jų įranga automatizuota, didelio pajėgumo, pritaikyta personalo darbui arba savitarnai.

Sulčių spaudimo procesas variuoja nuo klasikinio centrifūginio spaudimo ar smulkinimo iki originalių technologijų, leidžiančių spausti didelį kiekį vaisių atskiriant sultis nuo priemaišų.

Aparatai skirti citrusinių vaisių sultims spausti (angl. juicers) arba įvairių vaisių ir daržovių sultims spausti (angl. multijuicers).

Šviežių sulčių ir koktelių gamyba reikalauja didelio dėmesio higienai. Lengvai išimamos, valomos, antibakterine danga padengtos detalės leidžia užtikrinti šviežumą ir kokybę.

Prekiaujame sulčiaspaudėmis ir plaktuvais, kurie pasižymi išskirtiniu, akį traukiančiu dizainu, valdymo intuityvumu, funkcijų įvairove. Sulčių spaudimo aparatai galimi įvairių dydžių. Kad ir ko reikėtų profesionaliam sulčių spaudimui maitinimo įstaigoje, rasime jums sprendimą.

 

 

Sultis ir kokteilius patiekite su ledukais. Ledo generatoriai barams.

  • JAV kompanija, besispecializuojanti išimtinai maisto pjaustymo ir sulčių spaudimo sprendimuose – tam, kad maisto apdorojimas ir pateikimas būtų kuo greitesnis, kokybiškesnis, saugesnis. Ekspertų – didmenininkų, konsultantų, virtuvės darbuotojų – apklausos rodo, kad Robot Coupe pripažįstamas kaip geriausias prekės ženklas savo klasėje.

    www.robot-coupe.com
  • Itin kokybiškų įvairių vaisių sulčiaspaudžių, tinkamų mažoms ir vidutinėms maitinimo įstaigoms, gamintojas. 

    www.santos.fr
  • Ypatingai aukštos kokybės, didelio našumo sulčiaspaudžių gamintojas, kurio vizitinė kortelė - citrusinių vaisių sulčiaspaudės, pagrįstos unikalia sulčių ir priemaišų atskyrimo technologija. 

    www.zumex.com

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos