Mišiniai ledų ir šerbetų gamybai

Kokybiškiems ledams ir šerbetams – iš pačios Italijos plačiai pasaulyje pripažinto gamintojo Comprital mišiniai.

Šiuo metu pas mus galite įsigyti:

Soft linijos mišiniai minkštiesiems ledams: paprasčiau nei paprasta – tereikia pokutį mišinio sumaišyti su vandeniu ar pienu, supilti į turimą ledų aparatą ir po kelių minučių galėsite savo klientus vaišinti tirštais kreminiais minkštaisiais ledais.

Speedy linijos mišiniai ledams įtiks tiek kietųjų gelato, tiek minkštųjų ledų gamintojams. Ir dar daugiau – šie mišiniai puikiai tinka konditeriniams gaminiams bei šerbetams gaminti. Susipažinkite su Speedy panaudojimo galimybėmis Youtube ir išmėginkite patys.   

   


Giubileo bazė, pagardinta mūsų siūloma konditerine pasta ledams – geriausias sprendimas kietųjų gelato ledų gamybai.

Sveikos mitybos šalininkams galime pasiūlyti šaldyto jogurto mišinius Frozen YO+. Sumaišius mišinį su pienu ir šlakeliu natūralaus jogurto gausis glotnūs, subtilaus skonio, bet mažiau riebūs nei mums įprasta jogurtiniai ledai. Šiuos jogurtinius ledus galima valgyti natūralius, pagardinus mėgstamais vaisiais ir užpilais arba suteikti jiems daugiau įvairovės su Comprital skonine pasta.

Šerbetai nieko daug ir pasakoti nereikia. Vienintelė agaiva karštą vasaros dieną. Siūlome rinktis net iš 11-os skirtingų skonių.

      Frozen-Yoghurt-Jogurtiniai ledai

 

Parsisiųskite mišinių ledams ir šerbetams gaminti katalogą.

Domina minkštieji ledai, gelato ir šerbetai, bet neradote reikiamo skonio ar informacijos – kreipkitės į mūsų pardavimų vadybininką.

Prekiaujame vienkartiniais indeliais ledams, gėrimams, šaukšteliais, šiaudeliais. 

  • Lyderiaujantis ledų ir jogurtų mišinių bei priedų konditerijai gamintojas iš Italijos. Nuolat investuojantis į tyrimus ir kokybę, kad patenkintų reikliausių vartotojų skonius ir pirmasis reaguotų į maitinimo sektoriaus ar mitybos pokyčius. Rezultatas – sveika sudėtis, unikalūs skoniai, veganiški ledai bei nauji ledų tipai, pavyzdžiui, karštieji ledai.

    http://www.comprital.com

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos