Maisto apdorojimo įranga

Mes parduodame visą įrangą, kurios gali prireikti mėsos, daržovių ir vaisių apdorojimui, tešlos maišymui, dalijimui ir kočiojimui restorano virtuvėje ar maisto gamybos ceche. Įgyvendinsime projektą nuo brėžinio iki įrangos pajungimo. Padėsime Jums išspręsti visus maisto paruošimo,  gamybos, produktų ir ruošinių saugojimo ir pateikimo klientui klausimus.

Puikiai išmanome maisto gamybos specifiką restorane, valgykloje ar pramoniniame maisto gamybos ceche. Žinome, kaip svarbu maistą apdoroti ir paruošti greitai, patogiai ir tiksliai, suprantame, kad tai ne pavieniai žingsniai, o nenutrūkstamas procesas, kuris turi būti sklandus ir optimizuotas.

 

    

Rekomenduosime, kaip optimaliai ir patogiai suprojektuoti maisto ir ruošinių saugojimo, apdorojimo įrangos ir prietaisų, gamybos ir higienos erdves. Analizuosime, kaip vyksta jūsų gamybos procesas, suderinsime įrangą taip, kad visiems virtuvės darbuotojams būtų patogu dirbti ir judėti nuo vieno gamybos etapo prie kito.

Padėsime suplanuoti, kaip valdyti visą maisto apdorojimo procesą. Be maisto apdorojimo ir paruošimo įrangos, pasiūlysime papildomus svėrimo, vakuumavimo ir pakavimo sprendimus, pavyzdžiui, pjaustykles su integruota svėrimo ir pakavimo funkcija.

Visada paklausime, kiek jums svarbi vizualinė virtuvės estetika ir biudžetas, kokias maisto žaliavas naudojate ir ką ruošiate, kokiais kiekiais gaminate ir kaip organizuojate maisto gamybos procesą. Neklausime, kiek Jums svarbi kokybė – mes ją garantuojame.

 

Mūsų asortimento kategorijos:

 • Mėsos apdorojimo įranga – didelio pajėgumo įrengimai, reikalingi visais mėsos apdorojimo ir pateikimo prekybai etapais: mėsmalės, pjaustyklės, kaulų pjūklai, faršo maišyklės, mėsmalės su šaldymu bei mėsmalės su maišymu, inžektoriai, dešrų kimštuvai, mėsos purintuvai, kuteriai, vakuuminiai masažuokliai, burgerių formavimo aparatai, rūkyklos, peiliai.

 

 • Daržovių ir vaisių apdirbimo įranga: valymo ir plovimo aparatai, pjaustyklės, vaisių džiovinimo aparatai skirti darbui su dideliais skirtingų daržovių kiekiais vienu metu. Patogios modulinės sistemos, suderintas apdorojimo etapų eiliškumas leidžia virtuvės darbutojams greitai ir patogiai nuplauti ir nuvalyti, nuskusti įvairias daržoves, smulkinti didelį kiekį nustatytu režimu, ir perduoti ruošinius sekančiam etapui virtuvėje.  
 • Vakuumavimo ir pakavimo aparatai. Kad prekybos vietas ir klientus pasiektų šviežias ir nuo aplinkos poveikio apsaugotas maistas, būtina jį supakuoti ar vakuumuoti. Mūsų siūlomų pakavimo ir vakuumavimo aparatų spektras tenkina įvairių gamybos apimčių poreikius: nuo mobilių, kompaktiškų vakuumatorių iki automatizuotų pakavimo linijų, pakuojantys į vakuumo maišelius arba į indelius, skirti mėsos ir kitiems produktams. 

 

 

 • Pjaustyklės su integruotais svėrimo, porcijavimo ir pakavimo sprendimais - unikalūs svėrimo kategorijos lyderio Bizerba produktai, leidžiantys optimizuoti gamybos ciklą ir tiksliai įvertinti produkcijos kiekį. Kontroliuodami porcijų ar pakuočių dydį iš karto galėsite įvertinti produkcijos kaštus, ją įkainoti, o tuo pačiu - užtikrinti įsipareigojimų vykdymą pirkėjams. Kiekviena pakuotė ar porcija - nepriekaištingai paruošta ir tikslaus svorio. Jei reikia, produkcijos duomenys parengiami ir perduodami apdorojimui į įmonės analitikos sistemas. 

 

 • Tešlos maišyklės. Spiralinės tešlos maišyklės nepamainomas ruošiant picos ar duonos tešlą: maišymas subalansuotas taip, kad nuolat būtų paveikta tik tam tikra tešlos dalis, pamažu permaišant visą masę. Taip užtikrinama reikalinga kilimui ar kepimui konsistencija. Planetarinės tešlos maišyklės – kiekvienos konditerijos ar blynų kepyklos atributas, taip pat naudojamos ir padažams plakti. Stabilus, greitas skystos tešlos plakimas, keičiami plakimo įrankiai, įvairūs greičiai maišymui ir plakimui. Tešlos kočiojimo aparatai – patikimi, lengvai valomi ir
  naudojami aparatai makaronų, picų ar kitai kietai tešlai kočioti.

 

 • Peiliai, kiti mėsininkų instrumentai ir pagalbinės priemonės. Net ir pasitelkę visą profesionalią įrangą, dirbdami maisto gamybos skyriuje neišvengsite rankinio mėsos apdorojimo. Tai sunkus, tikslumo reikalaujantis darbas, kuriam keliami aukšti higienos reikalavimai. Dirbant su profesionaliais įrankiais ir pagalbinėmis priemonėmis galima sukurti darbuotojams komfortą ir paspartinti apdorojimo procesą. Eicker Messer peilių gamintojas daug metų gilinasi į profesionalių mėsininkų poreikius: įvairūs peiliai, rankiniai kaulų pjūklai, geležtės, kiti įrankiai, taip pat prijuostės ir pirštinės skirti specialiai jiems.
  Susipažinkite su produkcijos įvairove čia: Eicker_Messer_katalogas.

 

Mumis pasitiki: Circle K, Maxima, Iki, Rimi, Biovela, Mantinga, Amber Food, Čili pica.

Darbui su maistu - mūsų siūlomos profesionalios pirštinės, pakavimo ir vakuumavimo medžiagos ir priemonės, pakavimo maišeliai.
Pasidomėkite čia

     

 • Aukščiausios klasės ir funkcionalumo svėrimo kategorijos prekės ženklas, teikiantis kompleksinius svėrimo, pjaustymo, kokybės tikrinimo ir automatinio broko šalinimo, ženklinimo, informacijos skleidimo ir duomenų valdymo sprendimus maisto pramonei, mažmeninei prekybai, gamybai ir logistikai.

  www.bizerba.com
 • Peilių, geležčių, rankinių kaulų pjūklų, pirštinių ir prijuosčių mėsininkams gamintojas. 

  www.eicker.com
 • Plačiausios profesionalios virtuvės įrengimo galimybės: visa virtuvės įranga, baldai, smulkioji elektronika, įrankiai bet kokiam restoranui gali būti tiekiama iš vieno gamintojo. Vizualinis nuoseklumas, suderinti moduliai, inovatyvių ir klasikinių sprendimų dermė, pajėgumo ir gabaritų įvairovė.

  https://professional.electrolux.com
 • Mėsos apdirbimo, maisto gamybos ir šaldymo įrangos gamintojas, žinomas dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. Platus klientų pamėgtos tešlos maišymo, pjaustymo, mėsos malimo, smulkinimo, pjaustymo įrangos pasirinkimas. 

  www.famaindustrie.com
 • Pripažintas pakavimo ir vakumavimo sprendimų gamintojas, taikantis patikrintas laiko technologijas ir inovacijas tam, kad mažos ir vidutinio dydžio įmonės gautų patikimus, nesudėtingai valdomus, patrauklios kainos gaminius. Nuo nedidelių, mobilių pakavimo ir vakuumavimo aparatų iki konvejerinių linijų didesnio masto gamybai.

  http://www.henkovac.nl
 • Viskas, ko gali prireikti mėsai patikrinti, atkirti, sumalti, susmulkinti, supjaustyti, sukapoti ar kitaip apdoroti. Koneteollisuus Oy (KT), gamintojas iš Suomijos, tam siūlo atskirus įrengimus arba integruotas mėsos linijas, kuriose nuo ant kaulo esančio mėsos gabalo atskirs, susmulkins, supjaustys, pasvers, įpakuos ar kitaip apdoros pardavimui ar gamybai ruošiamą mėsą.

  www.koneteollisuus.fi
 • Vokiečių gamintojo Mado prekės ženklas garantuoja, kad bet kokia įranga klientą pasiekia praėjusi daugybę kokybės testų ir naudojimo sąlygų eksperimentų. Mėsos atskyrimo nuo kaulų, kalų ir mėsos pjaustymo, didelių kiekių mėsos malimo, kapojjimo, purinimo, maišymo, apdorojimo sprendimai konvejerinei gamybai.

  www.mado.de
 • Mėsos pjaustymo, smulkinimo, kito paruošimo gamybai sprendimai, patikimi visomis prasmėmis: ilgai tarnaus, nerūdys, užtikrins pasirinktą tekstūrą, greitį ir kiekį, porcijų dydį ir formą. Įranga naši, patogi ir saugi darbuotojams. Mainca – jau antros kartos šeimos verslas, puoselėjamas su didele meile ir atsakomybe.

  http://mainca.com
 • Maisto pakavimo, pakuočių sandarinimo, vyniojimo, įrankių sterilizavimo sprendimai nedidelėms ir vidutinėms įmonėms už priimtiną kainą. 

  www.valko.com

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos