Ledų ir šerbetų aparatai

Kokia bebūtų kavinė ar restoranas, vartotojai nori kokybiškų ir skanių ledų bei šerbetų. Tačiau kiekviena maitinimo įstaiga unikali. Vienur ledai yra pagrindinis verslo variklis, kitur – tik desertas, papildantis įvairiapusį meniu. Vienos įstaigos mažos, jaukiai aptarnaujančios vos dešimtis klientų per dieną, kitos turi greitai aptarnauti didelius klientų srautus ir būti pasirengusios nevienodiems paklausos svyravimams. Vienos – stacionarios, kitos – mobilios. Todėl mes pasirinkome du lyderiaujančius ledų aparatų gamintojus, iš kurių asortimento galime parinkti optimalų variantą pagal kliento poreikius ir garantuoti aparatų kokybę bei ilgaamžiškumą.

 

Kietųjų ledų aparatai skirti gaminti klasikiniams, tirštos ir kietesnės konsistencijos ledams bei gelato. Aukštos kokybės aparatai leidžia su tuo pačiu ingredientų kiekiu pagaminti geresnės konsistencijos ledus, išgauti daugiau masės.

Jei gaminama dideliais kiekiais, siūlome ledų aparatus, kurie nuolat palaiko nekintamą šalčio lygį ir maišo pagamintą masę, kad ledai bet kuriuo momentu būtų tinkami pardavimui, turi ledų masės saugojimo funkciją iki dviejų savaičių, taip sumažinant bendruosius kaštus,
yra ilgaamžiai, atsparūs aplinkos poveikiu ir itin našūs.

 

 

Minkštųjų ledų aparatai skirti kreminiams, puriems, lengvai ir greitai dozuojamiems ledams pagaminti. Tai itin dažnas kavinių ir greitojo maisto užkandinių pasirinkimas. Šiais aparatais taip pat galima gaminti šaltą jogurtą, todėl Jūsų meniu bus įvairesnis, o klientai - labiau patenkinti. 

Galime pasiūlyti įvairų minkštųjų ledų gamybos įrangos asortimentą – nuo mažų ir kompaktiškų vieno skonio ledų aparatų, tinkamų vasaros ar mobiliai prekybai, iki itin našių, keletą skonių ir miksų išgaunančių, ilgaamžių stacionarių aparatų toms maitinimo įstaigoms, kurios planuoja nuolatinę paklausą.

 

 

 

 

  

 

 Taylor aparatais pasitiki: McDonalds, Hesburger, Circle K. 

 

 


Šerbetų aparatai. Pradžiuginkite svečius sveikesne alternatyva ledams – šerbetais. Vis daugiau vartotojų renkasi ne pieno pagrindu pagamintus šaltus desertus, kurių pagaminimas paprastas, greitas, o sąnaudos - nedidelės. Įvairios šerbetų spalvos traukia vaikų ir suaugusiųjų akį ir garantuoja paklausą.Vieno ir kelių skonių šerbetų aparatai, kompaktiški, patogūs transportuoti ir sudėti, lengvai prižiūrimi, garantuoja greitą klientų aptarnavimą.  

     

 

  

Kad sklandžiai ir be rūpesčių vykdytumėte prekybą ledais, įsigykite viską, ko reikia, iš vienų rankų: kietųjų ir minkštųjų ledų mišiniai, priedai ledų prekybai, ledų saugojimo ir pardavimo vitrinos.  

 •  

  Aukščiausios kategorijos gėrimų ir ledų aparatų gamintojas Taylor, kurio skiriamasis bruožas – produkcijos kokybė, multifunkcionalumas (gamyba ir produkcijos saugojimas drauge), skonių įvairovė, pagaminimo greitis, ilgaamžiškumas ir patvarumas. Nerūdijančio plieno korpusas užtikrina, kad net ir esant didelėms apkrovoms, ledų aparatas tarnaus apie penkiolika metų.

   

  www.taylor-company.com
 •  

  Ugolini ledų ir šerbetų aparatai yra kompaktiški, tinkami mobilioms maitinimo įstaigoms, kioskeliams ir nedidelėms užkandinėms ar kavinėms. Jie leidžia derinti nedidelę skonių įvairovę, yra lengvai transportuojami ir paruošiami darbui, nesudėtingai valdomi. Puikus kainos ir kokybės santykis lėmė, kad šiuo metu tai populiariausias mūsų klientų pasirinkimas.

   

  http://www.ugolinispa.com

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos