Ledų ir gėrimų mišiniai

Aukštos kokybės ledams ir šerbetams - plačiai pripažinti Comprital, mišinių gamintojo iš Italijos, produktai. 

Mišiniai Gelato ledams Speedy, parduodami vienos gamybos porcijos įpakavimuose (keturiems litrams skysčio). Dėl puikiai subalansuotų ingredientų iš šių mišinių išgausite nepriekaištingos konsistencijos ledų masę.

Speedy skonių įvairovė stulbinama: iš viso klientams siūloma apie aštuoniasdešimt skonių ledų. Į Lietuvą importuojame penkiasdešimt skonių, ruošiamų su vandeniu arba pienu, tad klientams galėsite pasiūlyti tiek klasikinių, tiek retesnių skonių. 

 

 

Šaldyto jogurto mišiniai. Klasikiniai ir vaisiniai šaldyto jogurto mišiniai Frozen Yo+, kuriuos galima papildyti linijomis vartotojams, turintiems specialių poreikių: mišiniai be laktozės arba su natūraliu stevijos augalo saldikliu vietoje cukraus ar dirbtinių saldiklių.

 

    

 

Šerbeto mišiniai Granttissime – vaisių skonio stabilizuojantys mišiniai, kurie plakami su ledu leidžia išgauti ilgai išsilaikančią, purią ir aromatingą konsistenciją. Parduodami pakuotėmis, skirtomis keturiems litrams vandens.


Sirupai ir užpilai Topping – visiškai išbaigtam ledų ar kitų konditerinių gaminių vaizdui ir skoniui Jums būtini mūsų sirupai ir užpilai. Pasirinkimas iš dešimties skonių.

 

Parsisiųskite ledų ir šerbetų mišinių asortimentą ir kainyną: Kainynas_ledai_serbetai

 

Prekiaujame vienkartiniais indeliais ledams, gėrimams, šaukšteliais, šiaudeliais. 

  • Lyderiaujantis ledų ir jogurtų mišinių bei priedų konditerijai gamintojas iš Italijos. Nuolat investuojantis į tyrimus ir kokybę, kad patenkintų reikliausių vartotojų skonius ir pirmasis reaguotų į maitinimo sektoriaus ar mitybos pokyčius. Rezultatas – sveika sudėtis, unikalūs skoniai, veganiški ledai bei nauji ledų tipai, pavyzdžiui, karštieji ledai.

    http://www.comprital.com

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos