Krosnys ir griliai

Mūsų atstovaujamų gamintojų griliai ir krosnys yra pelnę tarptautinį pripažinimą dėl aukštos kokybės, plataus pasirinkimo, gebėjimo atsižvelgti į įvairių virtuvės arba pardavimo įstaigų tipų poreikius, ekonomiško ir aplinką tausojančio naudojimo, išvaizdumo ir integralumo su kitais virtuvės sprendimais. Jie deda visas pastangas, kad kepimo procesas būtų patogus, multifunkcionalus ir leistų išgauti pageidaujamą maisto kokybę.


Visada paklausime, kam bus skirtas jūsų pagamintas maistas, kokiais kiekiais ir kaip ketinate jį parduoti. Pasidomėsime, ar kepimo įranga stovės klientams matomoje zonoje, ir ar ji galėtų tapti pagrindiniu maisto gamybos stotelės akcentu parduotuvėje. Pasiūlysime modulines vietą taupančias sistemas, kai griliai ir krosnys kombinuojami vertikaliai su kita virtuvine įranga, panoraminius ir rotacinius grilius, kurie puošia pardavimo vietą atvirai kepama produkcija, įvairaus pajėgumo ir valdymo tipo konvekcines ir garo krosnis, konvejerines krosnis, anglies krosnis ir grilius. Suplanuosime, kaip pagamintas maistas keliaus nuo gamybos vietos iki pardavimo linijos, papildomai pasiūlysime jam tinkamas vitrinas. Neklausime, kiek jums svarbi kokybė – mes ją garantuojame.

 

 

Mūsų asortimento kategorijos:

 • Konvekcinės krosnys, konvekcinės garo krosnys – mechaninio ir automatinio valdymo, įvairaus dydžio ir galingumo. 


Aukščiausios klasės bakalėjos ir gastronomijos kepimo krosnių prekės ženklas, gerai išmanantis, kokios pagalbos reikia profesionalui virtuvėje, kurios paskirtis - aptarnauti didelius srautus. Parinktų ir programuojamų kepimo režimų įvairovė, aiškus valdymas, kombinuojamos funkcijos, patogus maisto įdėjimas, išėmimas, valymas – viskas, ko reikia patiems geriausiems virtuvės meistrams. 

 

 

Atstovaujame Electrolux Professional liniją. Electrolux siūlo naujausiomis technologijomis pagrįstas krosnis, suteikiančias įvairias kepimo galimybes (garo, grilio, anglies ir kt. režimai) viename aparate.  Paprastas ir saugus valdymas, programuojamos ir išsaugomos funkcijos, drėgmės reguliavimo režimai, savaiminis valymas, žemos energijos sąnaudos, papildomas funkcionalumas - kiekvieno profesionalo dėmesio verti sprendimai. 

 

 

 • Panoraminiai ir rotaciniai griliai - įspūdingai atrodantys, itin didelio pajėgumo, mažmeninei prekybai pritaikyti griliai. 

Vieninteliai Lietuvoje atstovaujame Fri-Jado - aukščiausios klasės krosnių ir grilių gamintoją, daug dėmesio skiriantį maisto, iš karto siūlomo mažmeninei prekybai, gaminimui. Rotaciniai ir panoraminiai griliai pritaikyti statymui prekybos vietoje: patrauklūs akiai, su autonominėmis vėdinimo, valymo, riebalų surinkimo sistemomis, našūs, leidžiantys išgauti puikią konsistenciją ir skonį. Inovatyvūs sprendimai užtikrina itin patogų maisto įdėjimą ir išėmimą, lengvą programavimą, rekordiškai trumpą kepimo laiką. 

 

 

 • Anglies krosnys, griliai ir barbekiu - toms maitinimo įstaigoms, kurios ypatingą kepimo procesą bei kokybę laiko savo koncepcijos ašimi.

Aukščiausios kokybės prekės ženklas, pripažinimą pelnęs dėl unikalių sprendimų kombinuojant tradicinių krosnių ir anglinių barbekiu savybes. Šiose krosnyse kepama mėsa ar kitas maistas įgauna grilio kepimui būdingą paviršiaus traškumą, tuo pačiu išlaikant vidinės dalies sultingumą ir tekstūrą. Krosnys ir barbekiu - funkcionalių standartinių išmatavimų arba gaminami pagal užsakymą konkrečiam restoranui, naudojamos be elektros arba dujų, todėl lengvai pritaikomos vasaros prekybai lauke, saugios, ilgaamžės, ekonomiškos. 


  

 • Konvejerinės krosnys - didelius klientų srautus aptarnaujantiems restoranams ir valgykloms. 

 Mumis pasitiki: Circle K, Maxima, Iki, Radisson, Scandic.  

 • Plačiausios profesionalios virtuvės įrengimo galimybės: visa virtuvės įranga, baldai, smulkioji elektronika, įrankiai bet kokiam restoranui gali būti tiekiama iš vieno gamintojo. Vizualinis nuoseklumas, suderinti moduliai, inovatyvių ir klasikinių sprendimų dermė, pajėgumo ir gabaritų įvairovė.

  https://professional.electrolux.com
 • Premium kokybės, didelio pajėgumo krosnių ir konvekcinių krosnių gamintoas: mėsai, kepiniams, kitiems produktams. Skirti restoranams ir mažmeninės prekybos įmonių pagrindinėms virtuvėms. 

  www.eloma.com
 • Rotacinių ir panoraminių grilių bei prekybos vitrinų gamintojas, kurio filosofija - "Gražiai pateiktas maistas padeda parduoti". Aukščiausia kokybė, patogumas darbuotojams ir klientams, netikėti sprendimai. 

  www.frijado.com
 • Siauros specializacijos anglinių krosnių ir barbekiu gamintojas, dešimtmečius tobulinęs krosnių technologijas ir galintis įgyvendinti bet kokius individualius užsakymus. 

  http://www.piracharcoalovens.com

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos