Gėrimų ir ledų aparatai, žaliavos

Meilė kavai, ledams ir gėrimams

 

Kava, ledai, gaivieji gėrimai – maitinimo verslo pelno variklis. Nuolatinė paklausa, didelės maržos, greitai ir nesudėtingai pagaminami produktai. Drauge tai ir įmonės vizitinė kortelė: sodri ir aromatinga kava, burnoje tirpstantys ledai atspindi visą verslo kokybės filosofiją. Turime sprendimų įvairioms koncepcijoms: nuo mobilių gėrimų ir ledų kioskelių iki stacionarių, itin didelius srautus aptarnaujančių įstaigų. Žinome, kad Jūsų klientai reiklūs Jums, Jūs – mums, o mes – itin reiklūs parinkdami patį geriausią atstovaujamų gamintojų asortimentą.

 • Kavos aparatai

  Kavos aparatai

  Maitinimo sektoriuje naudojami kavos aparatai turi būti ilgaamžiai, patogūs, paprastai valdomi, kavą gaminantys ypatingai greitai, sudaryti sąlygas atsiskleisti profesionaliems baristoms arba leisti vartotojams patiems pasigaminti kavą iš aparato taip, lyg ji būtų palytėta profesionalo. 

  Plačiau
 • Plaktuvai ir sulčiaspaudės

  Plaktuvai ir sulčiaspaudės

  Kad jūsų klientai gautų pasirinkimą ir įvairovę, spauskite sultis ir plakite kokteilius: sklandžiai, greitai, patogiai. Mes patarsime, kokį plaktuvą ar sulčiaspaudę rinktis pagal jūsų klientų srautus ir maitinimo įstaigos tipą ir padėsime įvertinti aparato atsiperkamumą. Įsitikinsite, kad sprendimai verti dėmesio. 

  Plačiau
 • Ledų ir šerbetų aparatai

  Ledų ir šerbetų aparatai

  Ledai – privalomas meniu punktas tiek mobiliose prekybos vietose, tiek solidžiuose restoranuose. DAYTON tiekia plataus spektro ledų gaminimo sprendimus: kompaktiškus ir mobilius ledų ir šerbetų aparatus arba didelio pajėgumo itin kokybiškų gelato gaminimo įrangą.

  Plačiau
 • Mišiniai ledų ir šerbetų gamybai

  Mišiniai ledų ir šerbetų gamybai

  Parinkome kokybę garantuojančius tiekėjus ir įspūdingą skonių įvairovę. Jūsų klientai grįš smaguriauti vėl ir vėl.

  Plačiau
 • Prekybos ledais priedai

  Prekybos ledais priedai

  Siekiame, kad klientas pas mus rastų visko, ko reikia prekybai ledams: indelius, šaukštelius, šiaudelius bei kitus priedus.

  Plačiau
 • Įranga ledų saugojimui ir pardavimui

  Įranga ledų saugojimui ir pardavimui

  Visiškai išbaigtai jūsų kavinės, užkandinės ar restorano koncepcijai – ledams ir konditerijai pritaikytos vitrinos bei ledų šaldymo kameros.

  Plačiau
 • Ledo generatoriai barams

  Ledo generatoriai barams

  Pasaulyje pripažinti ledo generatorių gamintojai suteikia naujas prasmes gėrimuose naudojamam ledui: pažiūrėkite, kokius sprendimus jie siūlo.

  Plačiau

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos