Apie mus

UAB „Dayton“ pamatai – ilgametės, stiprios lietuviškos įmonės, kurios lyderiavo virtuvės, parduotuvių, šaldymo įrangos prekybos ir gamybos srityse, o 2015 metais buvo prijungtos prie tarptautinio tinklo „Dayton Group“ OY. „Dayton Group“ OY – Suomijos kapitalo įmonė, veikianti nuo 1923 metų ir turinti padalinius Suomijoje, Latvijoje, Estijoje, Lietuvoje, Rusijoje ir Baltarusijoje.

Teikiame kompleksinius sprendimus įrengiant restorano ar pramoninę virtuvę, kavines ir barus, parduotuves, prekybos centrus, produktų gamybos, sandėliavimo ir pardavimo patalpas, šaldymo sistemas. Turime nerūdijančio plieno gaminių, šaldymo kamerų durų gamybos linijas.

Vietinė ir tarptautinė patirtis, ilgametė partnerystė su pažangiausiais pasaulio gamintojais leidžia pasiūlyti patį plačiausią produktų asortimentą visame Pabaltijyje. Atstovaujame daugiau nei trisdešimt prekybos ir virtuvės įrangos gamintojų, kurie yra tapę kokybės standartu savo srityse. Gamindami savo produkciją, renkamės tik pripažintų gamintojų aukščiausios kokybės komponentus. 

Dirbdami su klientu laikomės principo, kad jis turi gauti sprendimą nuo brėžinio iki visiškai naudojimui parengtų įrengimų mygtuko paspaudimo. Mūsų veiklos spektras:

  • Šaldymo baldų (ang. plug-in) gamyba prekybos ir maitinimo sektoriams.
  • Visapusiškas restoranų ir kavinių virtuvių įrengimas.   
  • Parduotuvių ir gamintojų maisto gamybos patalpų įrengimas.
  • Ledų, kavos ir kitų gėrimų aparatai, mišiniai ir priedai ledams ir šerbetams, sulčiaspaudės, ledų ir konditerinės vitrinos. 
  • Produktų sandėliavimo patalpų planavimas ir įrengimas: nerūdijančio plieno baldai, lentynos ir stelažai, šaldymo kameros, kiti šaldymo ir vėdinimo sprendimai.
  • Autonominės arba apjungtos svėrimo sistemos su įvairiomis kokybės kontrolės, pakavimo, kainos nustatymo ir ženklinimo galimybėmis, integruojamomis į įmonės ERP sistemas.
  • Pirkėjų aptarnavimo vietų planavimas ir įrengimas: vitrinos, stelažai, lentynos, prekybiniai vežimėliai ir krepšeliai, kasos stalai.


Nuotoliniu būdu visą parą stebime šaldymo įrangos darbo režimus, optimizuojame sistemų veikimą ir realiuoju laiku šaliname nesklandumus arba vykstame į objektą. Teikiame virtuvės, restoranų, parduotuvių įrangos garantinį ir pogarantinį techninį aptarnavimą visoje Lietuvoje.


    CrefoCert StabilusNacionalinė šaltininkų asociacijaBaltoji Banga - skaidrus verslas

Reikia sprendimo? Konsultuokitės ir rasime!

Įgyvendinti projektai

Šaldymo sistemos