eloma-1-1maza

Mūsų atstovaujamų gamintojų krosnys yra pelnę tarptautinį pripažinimą dėl aukštos kokybės, plataus pasirinkimo, gebėjimo atsižvelgti į įvairių virtuvės arba pardavimo įstaigų tipų poreikius, ekonomiško ir aplinką tausojančio naudojimo, išvaizdumo ir integralumo su kitais virtuvės sprendimais. Jie deda visas pastangas, kad kepimo procesas būtų patogus, multifunkcionalus ir leistų išgauti pageidaujamą maisto kokybę.

Konvekcinės, garo ir kombinuoto kepimo krosnys

Sprendimai mažoms erdvėms

GMT_6-11_Eloma

Eloma – aukščiausios klasės kepimo krosnių prekės ženklas, gerai žinantis, kokios pagalbos reikia profesionalui virtuvėje, kurios paskirtis – aptarnauti didelius srautus. Parinktų ir programuojamų kepimo režimų įvairovė, aiškus valdymas, kombinuojamos funkcijos, patogus maisto įdėjimas, išėmimas, valymas – viskas, ko reikia patiems geriausiems virtuvės meistrams.

elux skyline

Atstovaujame Electrolux Professional liniją. Electrolux siūlo naujausiomis technologijomis pagrįstas krosnis, suteikiančias įvairias kepimo galimybes (garo, grilio, anglies ir kt. režimai) viename aparate.  Paprastas ir saugus valdymas, programuojamos ir išsaugomos funkcijos, drėgmės reguliavimo režimai, savaiminis valymas, žemos energijos sąnaudos, papildomas funkcionalumas – kiekvieno profesionalo dėmesio verti sprendimai.

joker eloma

GN 1/1 kompaktinė krosnis Eloma JOKER – patirk MT Technologijos privalumus. Didžiulės galimybės su 52cm pločio kombinuoto kepimo krosnimi.

multislim compact

Neturite didelės erdvės savo virtuvėje? Reikia sumažinti išlaidas neaukojant kepimo kokybės? Naujosios Electrolux Professional MultiSlim kompaktinės krosnys yra puikus pasirinkimas jūsų restoranui ar barui.

picų krosnys

giotto-trequarti

Cuppone siūlo platų ir įvairų vienos arba dviejų kamerų elektrinių krosnių asortimentą, suprojektuotą, pagamintą ir išbandytą įmonėje bendradarbiaujant su pasaulio geriausiais picos profesionalais, kad būtų patenkinti visi maisto gaminimo poreikiai.

new-oem311141_scont-1.0x634
Oem – tikri picų specialistai. Norite pradėti naują verslą ar gauti daugiau iš savo esamų patalpų? Su Oem picų krosnimis Jūs tai padarysite be didelio vargo.

Neradote tinkamo sprendimo? Kreipkitės ir mūsų konsultantai pagelbės !


Algirdas Lopeta
Pardavimų projektų vadovas
Mob. +37062081165

Nerijus Kariniauskas
Verslo plėtros vadovas
Mob. +37061141839