Šaldymo, prekybinė ir maisto gamybos įranga

+370 52 661000
Užsisakyk techninį aptarnavimą

Jūsų laiškas sėkmingai išsiųstas.

LT
EN
RU
Pradžia > Įgyvendinti projektai

Įgyvendinti projektai

UAB „Mantinga Food" gamykla su modernia CO2/NH3 šaldymo sistema (Marijampolė, Lietuva)
Sistemos aprašymas: 4vnt. aukščiausio naudingumo MYCOM stūmokliniai kompresoriai M ir HK serijos, po 2vnt. NH3 pusėje ir CO2 pusėje, komponuojami su specialiais energiją taupančiais elektros varikliais kartu su pastovaus magneto rotoriumi (IPM). El. varikliai valdomi moderniais dažnio keitikliais. Kita įranga: oro aušintuvai ir garintuvai GUNTNER, kondensatorius BALTIMORE, SIEMENS automatika. Šalčio našumas: CO2 (-45°C)285 kW ir (-35°C) 55 kW, propilenglikolis 30% (-7/-3°C) 240 kW ir (+6/+12°C) 600 kW. Išskiriamos antrinės šilumos kiekis (+35/+65°C) 197 kW. COP=Qo šaldymo/Pe=1180 kW/482,03 kW=2,45.

UAB „Žuvies šaldytuvai" kompresorinės rekonstrukcija, modernizavimas (Vilnius, Lietuva)
Sistemos aprašymas: specialus, elektros energiją taupantis MYCOM sraigtinių kompresorių agregatas iš 2 kompresorių, kurių vienas su kintamo kompresoriaus veleno greičiu (dažnio keitiklio pavara 160 kW). Atliktas slėginių indų automatizavimas, NH3 siurblių keitimas naujais ir automatizavimas, naujas išgarinamojo tipo kondensatorius, suprojektuota karšto termofikato ruošimo sistema panaudojant sraigtinių kompresorių tepalo šilumą. Įdiegta kompresorinės ir šaldymo kamerų vizualizacija su valdikliais SIEMENS S7 ir "Connecty" monitoringo sistema. NH3 kompresorinės šalčio našumas: 373,5 kW (T0=-33°C/TC=+32°C), antrinės šilumos kiekis:120 kW, kai tin/out = +45°C /+65°C.

„Evrotorg" logistikos centras (Baranovičiai, Baltarusija)
Sistemos aprašymas: 2 BITZER freoninių sraigtinių kompresorių agregatai iš 3 kompresorių. Pliusinė sistema su tarpiniu šalčio nešėju - propilenglikoliu. Minusinė sistema - tiesioginio išgarinimo. DK firmos antrinės šilumos panaudojimo sistema, išskiriamas jos kiekis - 240kW. Šaldymo sistemos parametrų monitoringas. Šaldomų patalpų plotas 4300m². Kompresorinės šalčio našumas: 1017 kW (T0=-12°C/TC=+42°C R134a), 165kW(T0=-30°C/TC=+42°C).

„Grindeks" farmacijos kompanijos šaldymo ūkio plėtra ir modernizavimas
(Ryga, Latvija)
I etapo sistemos aprašymas: dvilaipsniai stūmokliniai kompresoriai MYCOM 3xN62WB, NH3, propilenglikolio šaldymas. Šalčio našumas: 210 kW (T0=-25°C/ TC=+40°C).
II etapo sistemos aprašymas: 2 sraigtinių kompresorių propilenglikolio šaldymo įrenginiai MYCOM N200VMD-HE, NH3. Šalčio našumas: 2x401 kW (T0=-25°C/ TC=+35°C).

UAB „Thermo Fisher Scientific" šaldomos laboratorijos ir sandėlys (Vilnius, Lietuva)
Sistemos aprašymas: suprojektuotos 6 šaldomos laboratorijos, šaldymo įranga sumontuota laboratorijų išorėje. Atvėsintas oras iš garintuvo tiekiamas ortakiu per HEPA filtrą, to pasekoje užtikrinamas itin švarus oras šaldymo patalpose. Įrengtos 2 analogiškos bei nepriklausančios viena nuo kitos šaldymo sistemos, galinčios aprūpinti sandėlį nepertraukiamu šalčio tiekimo procesu.

UAB „Eugesta" šaldomi sandėliai (Vilnius, Lietuva)
Sistemos aprašymas: stūmokliniai kompresoriai BITZER 3x6H-25.2, R404A, monitoringo sistema. Šalčio našumas: 170 kW (T0=-10°C/TC=+40°C).

Ūkininko S. Račkausko bulvių saugojimo patalpos (Krekenava, Lietuva)
Sistemos aprašymas: specializuota ventiliacijos sistema užtikrinanti stabilų oro srautą per saugojamą produktą ir nustatytą saugojimo temperatūrą, CO2 ir drėgmės kontrolė, viename iš aruodų sumontuota šaldymo įranga. Saugomo produkto kiekis 1850 t. Panaudoti aukštos kokybės komponentai: GUNTNER, BITZER, SYSTEMAIR ašiniai ventiliatoriai, SKF linijinės pavaros, ML SYSTEM drėkinimo sistema, valdikliai SIEMENS S7. Šalčio našumas: 75,2 kW (T0=+1°C/TC=+45°C), R404a.

UAB „PALINK" prekybos centrai (Lietuva, Latvija)
Šaldymo baldai autonominiai ir su išnešamuoju šalčiu, taupantys elektros sąnaudas minusinių šaldymo baldų stikliniai uždengimai, ekonomiškos šaldymo sistemos su antrinės šilumos panaudojimu bei dažnių keitikliais, naudojant šaldymo agentą CO2, monitoringo ir inžinerinės telemetrijos sistemos, šaldymo agregatai, krosnys, griliai, karštos vitrinos, mėsos apdorojimo įranga, nerūdijančio plieno vitrinos žuviai ant ledo, ledo generatoriai su kaupikliais, kasos stalai, praėjimo sistemos, sandėlio vežimai ir vežimėliai prekėms, išpardavimo stalai ir krepšiai. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

UAB „RIMI Lietuva" prekybos centrai (Lietuva)
Aukšto slėgio CO2 transkritinės šaldymo sistemos su dažnio keitikliais, antrinės šilumos panaudojimo sprendimai. Gamybinė maisto paruošimo įranga: krosnys, griliai, įrengti mėsos ir kulinarijos skyriai, sulčių barai, kavinės. Taip pat ledo generatoriai su kaupikliais, šaldymo sistemų monitoringo sistemos, taupantys elektros sąnaudas minusinių šaldymo baldų stikliniai uždengimai. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

UAB „MAXIMA grupė" prekybos centrai (Lietuva, Latvija, Estija)
Ekonomiškos šaldymo sistemos su dažnio keitikliais, antrinės šilumos panaudojimo sprendimai, šaldymo agregatai. Gamybinė maisto paruošimo įranga, įrengti mėsos skyriai, sulčių barai. Taip pat ledo generatoriai su kaupikliais, šaldymo baldai autonominiai ir su išnešamuoju šalčiu, šaldomi stalai. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

„BILLA" prekybos centrai (Ukraina)
Ekonomiškos šaldymo sistemos su dažnio keitikliais, antrinės šilumos panaudojimo sprendimai, šaldymo agregatai, monitoringo ir telemetrijos sistemos. Šaldymo baldai autonominiai ir su išnešamuoju šalčiu.

UAB „Norfos mažmena" prekybos centrai (Lietuva)
Ekonomiškos šaldymo sistemos, naudojant šaldymo agentą CO2, dažnio keitiklius, monitoringo ir telemetrijos sistemas. Šaldymo agregatai, prekybinės salės lentynos, kasos stalai, karštos vitrinos, mėsos apdorojimo įranga. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

UAB „Amber Food" restoranai
(Lietuva, Latvija)
Gamybinė maisto paruošimo įranga, konvekcinės garo, picų krosnys, griliai, šiluminiai įrengimai, mėsos, daržovių apdorojimo įranga, šaldomi stalai, taip pat sumontuota šaldymo įranga, nerūdijančio plieno virtuvės baldai. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

UAB „Čili Holdings" įmonių grupė (Lietuva)
Įrengtos picerijų ir restoranų virtuvės, cechas su gamybine didelio našumo maisto paruošimo įranga ir šaldymo kameromis. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

UAB „Arvi kalakutai" parduotuvės
(Lietuva)
Suprojektuotos ir įrengtos firminės parduotuvės su kepimo krosnimis, griliais, autonominėmis šaldomomis ir karštomis vitrinomis, ledo generatoriais su kaupikliais, nerūdijančio plieno vitrinomis žuviai ant ledo, šaldymo spintomis (pliusinės ir minusinės temperatūros). Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

„Radisson" viešbutis
(Vilnius, Lietuva)
Gamybinė maisto paruošimo įranga, šaldymo kameros. Sumontuota greito atšaldymo įranga.

"Europa City Aurora" viešbutis (Klaipėda, Lietuva)
Naujame viešbutyje, sumontuota VRF kondicionavimo sistema, bendras našumas Qšald.-135kW. Visi išoriniai blokai paskirstyti taip, kad vieno kurio gedimo atveju, likusios nepriklausomos sistemos veiktų autonomiškai. Vidinių blokų kiekis per 6 pastato aukštus sudaro 81 vnt.

UAB "Lietuva Statoil" (Lietuva)
Kepimo įranga, šaldymo įranga ir oro kondicionavimo sistemos, monitoringo ir inžinerinės telemetrijos sistemos. Degalinių tinklo šaldymo, oro kondicionavimo įrangos, oro užuolaidų, šildymo, ventiliacijos įrangos, kepimo ir kitos maisto gamybos įrangos priežiūra bei profilaktiniai aptarnavimo darba.

„Evrotorg" prekybos centrai "Evroopt" (Baltarusija, Rusija)
Didžiausias prekybos centrų tinklas Baltarusijoje. Ekonomiškos šaldymo sistemos su pertekliniu šilumos panaudojimu bei dažnių keitikliais, šaldymo agregatai. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.