Šaldymo, prekybinė ir maisto gamybos įranga

+370 52 661000
Užsisakyk techninį aptarnavimą

Jūsų laiškas sėkmingai išsiųstas.

LT
EN
RU
Pradžia > Apie mus

Apie mus

Teikiame platų spektrą kokybę užtikrinančių prekių ženklų ir savo gamybos įrangą klientams maisto pramonės ir paslaugų srityje, siūlydami geriausius sprendimus ir kokybiškiausias paslaugas.

Atstovaujame pažangiausius pasaulinius gamintojus bei tiekiame šaldymo, technologinę ir prekybinę įrangą maisto pramonei, mažmeninei prekybai ir HoReCa. Turime nerūdijančio plieno gaminių, šaldymo agregatų bei šaldymo kamerų durų gamybos linijas.

Įrangos priežiūros bei techninio aptarnavimo paslaugas vykdome 24/7 visoje šalies teritorijoje. Greta to, nuotoliniu būdu 24/7 stebime šaldymo įrangos darbo režimus, optimizuojame sistemų darbą ir realiuoju laiku šaliname nesklandumus. Tuo tikslu įkurėme nuotolinio stebėjimo ir valdymo centrą, kuriame nepertraukiamai dirba specialiai apmokyti ir techninėmis priemonėmis aprūpinti specialistai.

UAB Dayton yra Dayton Group OY įmonių grupės dalis. Šiuo vardu įmonė ir pradėjo savo veiklą Suomijoje 1923 metais. Mūsų bendrovė Lietuvoje iki 2015 metų liepos mėnesio buvo žinoma kaip UAB Rolvika ir UAB Monilaite-Thomeko. Pagrindinis biuras yra Vilniuje, techninio aptarnavimo centrai veikia - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Įmonė yra Nacionalinės Šaltininkų asociacijos ir Baltosios bangos socialinės iniciatyvos už skaidrų verslą narė. Mūsų bendrovei - vienai iš nedaugelio Lietuvoje - suteiktas itin stabilios įmonės CrefoCert STABILUS įvertinimas.